• AL-KO Robolinho 3100

Symbol: 127405

Idealne urządzenie dla wszystkich właścicieli ogrodów, którzy cenią sobie efektywność. Dzięki innowacyjnej technologii i programowaniu Robolinho® 3100 pielęgnuje nawet większe ogrody cicho i bezemisyjnie. Dodatkowym atutem jest jego nowoczesny design.

Silnik:
2,9 Ah/ 25,2 V
Szerokość koszenia:
30 cm
Czas pracy/ładowania:
120/120 min
Wysokość koszenia/regulacja koszenia:
3cm - 6cm (bez użycia narzędzi)
Maksymalne nachylenie:
35%
Brak towaru
6499.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty płatność przy odbiorze 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon
Cechy charakterystyczne robota koszącego Robolinho® 3100:
 • Kosi powierzchnie do 1200 m² w pełni automatycznie
 • Czujniki bezpieczeństwa chronią przed urazami i kradzieżą
 • Łatwa instalacja i obsługa
 • Możliwość połączenia z aplikacją inTOUCH
 • Duża szerokość koszenia i łatwe pokonywanie terenów pochyłych

 

Idealne urządzenie dla wszystkich właścicieli ogrodów, którzy cenią sobie efektywność. Dzięki innowacyjnej technologii i programowaniu Robolinho® 3100 pielęgnuje nawet większe ogrody cicho i bezemisyjnie.

 

Zwrotny robot koszący do inteligentnego ogrodu - Robolinho® 3100:

Zaprojektowane w Niemczech i wyprodukowane w Austrii: dzięki tym dwóm czynnikom nasze urządzenia spełniają najwyższe wymagania jakościowe naszych klientów. Wytrzymałe części i podzespoły sprawiają, że Robolinho® jest niezawodnym urządzeniem do codziennej pielęgnacji trawników. Ten robot koszący jest idealnym urządzeniem do większych ogrodów i kosi je po jednorazowym zdefiniowaniu ustawień (za pomocą wyświetlacza) w pełni automatycznie.

 

Szczegóły techniczne robota koszącego Robolinho® 3100:

Inteligentna pielęgnacja i Smart Gardening w Twoim ogrodzie. Robolinho® 3100 dzięki zastosowanym podzespołom umożliwia proste połączenie z aplikacją inTOUCH. Trwała bateria litowo-jonowa Robolinho® 3100 zapewnia cichą i bezemisyjną pracę, co oznacza, że robot koszący może być używany również w dni wolne od pracy lub w nocy. Dzięki wyrafinowanej technologii nawigacji i szerokości koszenia 30 cm, Robolinho® 3100 bardzo wydajnie kosi trawniki o powierzchni do 1200 m². Nawet takie przeszkody jak drzewa czy wzniesienia do 35% nie stanowią problemu dla tego robota koszącego.

Wysokość koszenia można regulować bezstopniowo od 30 mm do 60 mm, co pozwala dostosować wysokość trawnika do własnych potrzeb. System DCS (Double-Cut-System), opracowany przez AL-KO, dzięki podwójnemu ostrzu zapewnia perfekcyjne rezultaty, a skoszona trawa działa jako naturalny nawóz - wyeliminowany zostaje problem jej utylizacji. Zintegrowany system czujników gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo ludziom, zwierzętom, a także samemu robotowi. Robot posiada czujnik deszczu i 9 programowalnych punktów rozpoczęcia koszenia


Uwaga: przy zakupie robota koszącego AL-KO prosimy pamiętać, że szpilki mocowania przewodu jak i sam przewód sygnałowy nie są częścią kompletu.

 

Kup Robolinho® 3100:

Robota koszącego Robolinho® 3100 można znaleźć w autoryzowanych punktach sprzedaży lub w naszym sklepie internetowym. Robot koszący Robolinho® 3100 wydajne urządzenie do pielęgnacji Twojego trawnika. Masz trawnik o powierzchni do 2000 m²? Polecamy zatem solo by AL-KO Robolinho® 4100.


Z pełnym ładunkiem:

Gdy moc akumulatora słabnie robot Robolinho© automatycznie wraca do stacji bazowej i naładowuje się. szybkie ładowanie bez straty pojemności przez doładowywanie, a także długa żywotność silnego akumulatora, którą zapewnia technologia litowo-jonowa.


Inteligentna pielęgnacja trawnika:

Dzięki regularnemu przycinaniu trawa jest zawsze w dobrej kondycji. naturalne nawożenie zapewnia technologia podwójnych noży, dzięki której pokos jest od razu rozdrabniany w obudowie kosiarki i rozsiewany na trawnik. w ten sposób nie ma konieczności.


Powrót do bazy po naciśnięciu przycisku:

Przyciskiem „home” można przerwać tryb koszenia w każdej chwili. Po naciśnięciu przycisku robot do koszenia automatycznie wraca do stacji bazowej.

 

Niewidoczna granica:

Kabel ograniczający jest poprowadzony wokół obszaru koszenia i niezawodnie zabezpiecza granice obszaru roboczego.

 

Samodzielna praca:

Przejrzysty panel sterowania sprawia, że programowanie Robolinho jest dziecinnie proste. Wystarczy wpisać pożądany czas, w którym robot do koszenia ma zacząć pracę i gotowe.

 

Zgrabny profil:

Silna trakcja w modelach seryjnych – Podgumowane koła zapewniają silną trakcję i dobrą przyczepność do podłoża – pokonywanie wniesień do 35%.

 

Niezależność od pogody:

Wbudowany czujnik deszczu pozostawia Tobie wybór: kosić w deszczu lub zrobić przerwę.

 

Właściwy rozmiar:

Regulację wysokości koszenia można ustawić jednym ruchem ręki – szybko i w nieskomplikowany sposób.

 

Dojrzała technika:

Płytka obwodu drukowanego to serce Robolinho i centrali sterowania w pełni zautomatyzowanym, codziennym cyklem koszenia. robot rozpoznaje na przykład przeszkody, samodzielnie je omija i wraca zawsze do stacji bazowej w odpowiednim momencie w celu doładowania.

 

Czyste rozwiązanie:

System podwójnego noża do mulczowania redukuje zabrudzenia w obudowie, zapewnia perfekcyjny efekt koszenia i eliminuje konieczność usuwania pokosu.

 

Funkcjonalna obsługa:

Przejrzysty i łatwy w obsłudze wyświetlacz ułatwia użytkownikowi ustawianie i informuje go o ważnych stanach urządzenia.

Powierzchnia trawnika: 1200 m2
Głośność: 65 dB (A)
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa
Czujnik deszczu: Tak
Łączność Wi-Fi: Tak
Aplikacja AL-KO inTouch: Tak
Liczba punktów startowych: 9 + 1
Szpilki mocowania przewodu w zestawie: Nie
Przewód w zestawie: Nie
 • Silnik:  Akumulator 2,9 Ah/ 25,2V

 • Powierzchnia koszenia:  1200 m2
 • Czas pracy/ ładowania:  120/120 min 
 • Szerokość koszenia:  30cm
 • Wysokość koszenia/ regulacja koszenia:  3cm - 6cm (bez użycia narzędzi)
 • Waga:  
 • Wymiary: długość/szerokość/wysokość:  
 • Maksymalne nachylenie:  35%
 • Obroty/min:  

 • Ilość noży: 

 • Głośność:  65 dB(A)
 • Rodzaj baterii:  litowo-jonowa
 • Czujnik deszczu:  Tak
 • Łączność Wi-Fi:  Tak
 • Aplikacja AL-KO inTouch:  Tak
 • Liczba punktów startowych: 9 + 1 
 • Szpilki w zestawie:  Nie
 • Przewód w zestawie:  Nie
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Produkty podobne/ kompatybilne