• AL-KO Robolinho 4100

Symbol: 127406

Niezwykle wydajne, ciche i bezemisyjne urządzenie, to tylko niektóre z korzyści, które cechują Robolinho® 4100. Charakteryzuje go także wyjątkowo wydajny akumulator litowo-jonowy oraz duża szerokość koszenia, które w pełni sprawdzają się przy pracy na większych powierzchniach.

Czas pracy/ładowania:
180/170 min
Maksymalne nachylenie:
35%
Silnik:
Akumulator 4,4 Ah/ 25,2 V
Szerokość koszenia:
32 cm
Wysokość koszenia/regulacja koszenia:
3cm - 6cm/ (bezstopniowy)
Brak towaru
9999.00
Wpisz swój e-mail
Czas wysyłki 24 godziny
Cena przesyłki Brak
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon
Cechy charakterystyczne robota koszącego Robolinho® 4100:
 • Kosi powierzchnie do 2000 m² w pełni automatycznie
 • Czujniki bezpieczeństwa chronią przed urazami i kradzieżą
 • Łatwa instalacja i obsługa
 • Możliwość połączenia z aplikacją inTOUCH
 • Wyjątkowo wydajny akumulator litowo-jonowy oraz duża szerokość koszenia do pracy szczególnie na większych powierzchniach

 

Chcesz cieszyć się wolnym czasem zamiast martwić się o pielęgnację trawnika? Jest to możliwe dzięki robotowi koszącemu Robolinho® 4100. Działa on według indywidualnego planu koszenia – cicho i bezemisyjnie.

 

Zwrotny robot koszący do inteligentnego ogrodu - Robolinho® 4100:

Niezwykle wydajnie i cicho: tak wykonuje swoją pracę robot koszący Robolinho® 4100. Opracowany w Niemczech, wyprodukowany w Austrii; wyposażony w wytrzymałe podzespoły i zaawansowaną technologię - w ten sposób spełnienia najwyższe standardy jakości. Robolinho® 4100 jest niezawodnym urządzeniem do większych ogrodów i kosi je po jednorazowym zdefiniowaniu ustawień (za pomocą wyświetlacza) w pełni automatycznie.

 

Szczegóły techniczne robota koszącego Robolinho® 4100:

Inteligentna pielęgnacja i Smart Gardening w Twoim ogrodzie. Robolinho® 4100 dzięki zastosowanym podzespołom umożliwia proste połączenie z aplikacją inTOUCH. Trwała bateria litowo-jonowa Robolinho® 4100 zapewnia cichą i bezemisyjną pracę, co oznacza, że robot koszący może być używany również w dni wolne od pracy lub w nocy. Dzięki wyrafinowanej technologii nawigacji i szerokości koszenia 32 cm, Robolinho® 4100 bardzo wydajnie kosi trawniki o powierzchni do 2000 m². Nawet takie przeszkody jak drzewa czy wzniesienia do 35% nie stanowią problemu dla tego robota koszącego. Wysokość koszenia można regulować bezstopniowo od 30 mm do 60 mm, co pozwala dostosować wysokość trawnika do własnych potrzeb. System DCS (Double-Cut-System), opracowany przez AL-KO, dzięki podwójnemu ostrzu zapewnia perfekcyjne rezultaty, a skoszona trawa działa jako naturalny nawóz - wyeliminowany zostaje problem jej utylizacji. Opcjonalnie dostępna druga stacja bazowa umożliwia przeniesienie robota i koszenie odległej części ogrodu. Zintegrowany system czujników gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo ludziom, zwierzętom, a także samemu robotowi. Robot posiada czujnik deszczu i 9 programowalnych punktów rozpoczęcia koszenia

 

 Uwaga: przy zakupie robota koszącego AL-KO prosimy pamiętać, że szpilki mocowania przewodu jak i sam przewód sygnałowy nie są częścią kompletu.


Kup Robolinho® 4100:

Robota koszącego Robolinho® 4100 można znaleźć w autoryzowanych punktach sprzedaży lub w naszym sklepie internetowym. Robot koszący Robolinho® 4100 to ekologiczne urządzenie do pielęgnacji Twojego trawnika. Masz trawnik o powierzchni do 1200 m²? Polecamy zatem solo by AL-KO Robolinho® 3100.

 

Z pełnym ładunkiem:

 

Gdy moc akumulatora słabnie robot Robolinho© automatycznie wraca do stacji bazowej i naładowuje się. szybkie ładowanie bez straty pojemności przez doładowywanie, a także długa żywotność silnego akumulatora, którą zapewnia technologia litowo-jonowa.


Inteligentna pielęgnacja trawnika:

Dzięki regularnemu przycinaniu trawa jest zawsze w dobrej kondycji. naturalne nawożenie zapewnia technologia podwójnych noży, dzięki której pokos jest od razu rozdrabniany w obudowie kosiarki i rozsiewany na trawnik. w ten sposób nie ma konieczności.


Powrót do bazy po naciśnięciu przycisku:

Przyciskiem „home” można przerwać tryb koszenia w każdej chwili. Po naciśnięciu przycisku robot do koszenia automatycznie wraca do stacji bazowej.

 

Niewidoczna granica:

Kabel ograniczający jest poprowadzony wokół obszaru koszenia i niezawodnie zabezpiecza granice obszaru roboczego.

 

Samodzielna praca:

Przejrzysty panel sterowania sprawia, że programowanie Robolinho jest dziecinnie proste. Wystarczy wpisać pożądany czas, w którym robot do koszenia ma zacząć pracę i gotowe.

 

Zgrabny profil:

Silna trakcja w modelach seryjnych – Podgumowane koła zapewniają silną trakcję i dobrą przyczepność do podłoża – pokonywanie wniesień do 35%.

 

Niezależność od pogody:

Wbudowany czujnik deszczu pozostawia Tobie wybór: kosić w deszczu lub zrobić przerwę.

 

Właściwy rozmiar:

Regulację wysokości koszenia można ustawić jednym ruchem ręki – szybko i w nieskomplikowany sposób.

 

Dojrzała technika:

Płytka obwodu drukowanego to serce Robolinho i centrali sterowania w pełni zautomatyzowanym, codziennym cyklem koszenia. robot rozpoznaje na przykład przeszkody, samodzielnie je omija i wraca zawsze do stacji bazowej w odpowiednim momencie w celu doładowania.

 

Czyste rozwiązanie:

System podwójnego noża do mulczowania redukuje zabrudzenia w obudowie, zapewnia perfekcyjny efekt koszenia i eliminuje konieczność usuwania pokosu.

 

Funkcjonalna obsługa:

Przejrzysty i łatwy w obsłudze wyświetlacz ułatwia użytkownikowi ustawianie i informuje go o ważnych stanach urządzenia.

Aplikacja AL-KO inTouch: Tak
Czujnik deszczu: Tak
Głośność: 65 dB (A)
Liczba punktów startowych: 9 + 1
Łączność Wi-Fi: Tak
Powierzchnia trawnika: 2000 m2
Przewód w zestawie: Nie
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa
Szpilki mocowania przewodu w zestawie: Nie
 • Silnik:  Akumulator 4,4 Ah/ 25,2V

 • Powierzchnia koszenia:  2000 m2
 • Czas pracy/ ładowania:  180/170 min 
 • Szerokość koszenia:  32cm
 • Wysokość koszenia/ regulacja koszenia:  3cm - 6cm (bezstopniowy)
 • Waga:  
 • Wymiary: długość/szerokość/wysokość:  
 • Maksymalne nachylenie:  35%
 • Obroty/min:  

 • Ilość noży: 

 • Głośność:  65 dB(A)
 • Rodzaj baterii:  litowo-jonowa
 • Czujnik deszczu:  Tak
 • Łączność Wi-Fi:  Tak
 • Aplikacja AL-KO inTouch:  Tak
 • Liczba punktów startowych: 9 + 1 
 • Szpilki w zestawie:  Nie
 • Przewód w zestawie:  Nie
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Produkty podobne/ kompatybilne