• AL-KO Silver 46.4 E Comfort

Symbol: 113103

Dzięki bezemisyjnej i cichej pracy kosiarka elektryczna 46.4 E Comfort jest idealnym urządzeniem do pielęgnacji trawników w każdym terenie. Duża szerokość koszenia w połączeniu z mocnym silnikiem elektrycznym (indukcyjnym) powoduje, iż nadaje się ona do koszenia większych powierzchni.

Pojemność kosza:
65 l
Silnik:
Elektryczny, 1600 W
Szerokość koszenia:
46 cm
Wysokość koszenia/regulacja koszenia:
3cm - 7,5cm/ 7-stopniowa
Brak towaru
1449.00
Wpisz swój e-mail
Czas wysyłki 24 godziny
Cena przesyłki 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 26
Dostępność Brak towaru
Waga 29.5 kg
Zostaw telefon

Cechy charakterystyczne elektrycznej kosiarki do trawy AL-KO Silver 46.4 E Comfort: 

 • Wysoki komfort koszenia – czysto, cicho, wydajnie i bezpiecznie
 • 5 lat gwarancji
 • Silnik indukcyjny
 • Wytrzymały stalowy korpus
 • Funkcja 3INONE – koszenie, zbieranie i mulczowanie
 • 65-litrowy kosz na ściętą trawę
 • Ułatwiające pracę łożyskowane koła w rozmiarze XXL

Ciche i wydajne koszenie, zbieranie ściętej trawy i mulczowanie na dużych trawnikach; wygodna i bezpieczna w użyciu - to cechy niezwykle mocnej i wytrzymałej kosiarki elektrycznej AL-KO Silver 46.4 E Comfort.

 

Kosiarka elektryczna AL-KO Silver 46.4 E Comfort - silny, wytrzymały i bezpieczny flagowy model bezemisyjnych kosiarek z funkcją 3INONE AL-KO:

Dzięki bezemisyjnej i cichej pracy kosiarka elektryczna Silver 46.4 E Comfort jest idealnym urządzeniem do pielęgnacji trawników w każdym terenie. Kosiarki elektryczne AL-KO są dostępne z silnikami o mocy do 1,6 kW i pracują bez spalin, oleju silnikowego, wytwarzania ciepła i nadmiernego hałasu. Zasilanie elektryczne pozwala na cichą pracę bez względu moc silnika. Gwarancja sukcesu: łatwe i ekologiczne koszenie dzięki wysokiemu komfortowi użytkowania i małej wadze.
Dzięki funkcji 3INONE model Silver 46.4 E Comfort oferuje możliwość mulczowania - drobno posiekana trawa jest wdmuchiwania z powrotem na trawnik i działa jako naturalny nawóz. W tym celu wystarczy włożyć do kanału wyrzutowego klin mulczujący. Mulczowanie jest nie tylko przyjazne dla środowiska, ale też oszczędza wysiłku związanego z utylizacją ściętej trawy oraz zmniejsza wydatki na nawóz.
Model Silver 46.4 E Comfort o szerokości koszenia 46 cm przekonuje mocnym silnikiem elektrycznym - idealnym do efektywnego koszenia nawet większych trawników. Niezwykle trwały korpus ze stali gwarantuje długą żywotność kosiarki. Ten flagowy model wśród kosiarek elektrycznych posiada bardzo duże koła w rozmiarze XXL, co czyni go idealnym urządzeniem zarówno dla początkujących, którzy cenią sobie ponadprzeciętny komfort użytkowania, jak i wymagających ogrodników-hobbystów.
Dla Twojego bezpieczeństwa: przełącznik bezpieczeństwa sprawia, że rozruch i obsługa stają się łatwe i bezpieczne, a blokada wypadania przewodu chroni przed niezamierzonym odłączeniem źródła zasilania.

 

Szczegóły techniczne kosiarki elektrycznej AL-KO Silver 46.4 E Comfort:

Dzięki wydanemu silnikowi o mocy 1,6 kW i szerokości koszenia 46 cm, ta elektryczna kosiarka z funkcją 3INONE to zwrotne urządzenie do ogrodów o powierzchni do 900 m². To ciche i wytrzymałe urządzenie, dzięki trwałemu korpusowi ze stali, umożliwia nieprzerwane i bezpieczne koszenie bez obaw o jego uszkodzenie – masz pewność, że będzie Ci służyć przez wiele lat.

Wysokość koszenia można regulować centralnie w 7 stopniach od 30 mm do 75 mm. Koła w rozmiarze XXL (o średnicy 200/280 mm) sprawiają, że koszenie wymaga niewielkiego wysiłku. Dlatego kosiarka elektryczna 46.4 E Comfort to idealne urządzenie nie tylko dla doświadczonych ogrodników.
Dzięki aerodynamicznemu kształtowi korpusu i dużemu otworowi, trawa jest skutecznie zbierana, a kompaktowy kosz na trawę o pojemności 65 l jest wydajnie napełniany. Dodatkowo kosz jest wyposażony w wskaźnik poziomu napełnienia i uchwyt do przenoszenia, który ułatwia opróżnianie.
Duży uchwyt do przenoszenia pomaga pokonywać przeszkody, a w połączeniu ze składaną kierownicą umożliwiają łatwy transport i przechowywanie tej lekkiej kosiarki elektrycznej.

Wysokość koszenia można regulować centralnie w 7 stopniach od 30 mm do 75 mm, a silnik elektryczny o mocy 1,6 kW pracuje wyjątkowo cicho. Dzięki funkcji 3INONE, model 46.4 E Comfort oferuje możliwość mulczowania. Wytrzymały stalowy korpus wydłuża żywotność kosiarki.


Praktyczny wskaźnik

Wskaźnik poziomu napełnienia w koszu na trawę wskazuje, kiedy kosz wymaga opróżnienia, aby kanał wyrzutowy pozostawał drożny.


Łatwość regulacji:

Lekkie koła w rozmiarze XXL nie tylko ostrożnie obchodzą się z trawą – można je także błyskawicznie ustawić na właściwą wysokość dzięki centralnej regulacji wysokości.


Dla bezpieczeństwa i komfortu:

Ergonomicznie ukształtowana rękojeść z wyłącznikiem bezpieczeństwa i z uchwytem na przewód zasilający gwarantuje komfortową, bezpieczną i bezwysiłkową pracę.


Wszystko pod kontrolą:

Zintegrowany przedni uchwyt transportowy jest idealny nie tylko do podnoszenia w ogrodzie nad stopniami lub przeszkodami, lecz również niezwykle ułatwia przenoszenie i odstawianie urządzenia.

Funkcja mulczowanie: Tak
Funkcje: Koszenie, Rozdrabnianie, Zbieranie do kosza
Koła Ø przód/tył: 200/280 mm
Napęd kół: Nie
Obudowa zespołu koszącego: Stal
Powierzchnia trawnika: 900 m2
Regulacja wysokości koszenia: Centralna
Waga: 29,5 kg
 • Silnik:  Elektryczny, 1600W

 • Powierzchnia koszenia:  900m2
 • Funkcje:  Koszenie, rozdrabnianie, zbieranie do kosza
 • Szerokość koszenia:  46cm
 • Wysokość koszenia/ regulacja koszenia:  3cm - 7,5cm/ 7-stopniowa
 • Pojemność kosza:  65l
 • Waga:  29,5 kg
 • Napęd kół: Nie
 • Obudowa zespołu koszącego:  Stal
 • Koła Ø przód/tył:  200/280 mm
 • Regulacja wysokości koszenia:  Centralna 
 • Funkcja mulczowanie:  Tak
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Produkty podobne/ kompatybilne