• Kategorie
  • Szukaj
  • AL-KO

Odśnieżarka AL-KO Snow Line 560 II posiada 56 cm szerokości roboczej , dzięki czemu idealnie nadaje się odśnieżania wąskich przejść. Duże koła z grubym bieżnikiem zapewniają dobrą trakcję, przyczepność i manewrowość nawet w najtrudniejszych warunkach.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność 1 szt.
Waga 65 kg.
3599.00
Pewne działanie, doskonale wyprofilowane opony z grubym bieżnikiem, duże koła zapewniające dobrą trakcję i manewrowość to tylko niektóre zalety odśnieżarki SnowLine 620E II. Dzięki dużym szerokościom odgarniania, w krótkim czasie można zgarnąć duże ilości śniegu.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność 2 szt.
Waga 83 kg.
4499.00
Dzięki cichemu elektrycznemu silnikowi odśnieżarka snowLine 46 E nie tylko idealnie nadaje się do odgarniania śniegu wokół domu, ale również niemal od razu jest gotowa do użytku. Dodatkowo niewielka waga i prosta konstrukcja pozwala na łatwe przechowywanie urządzenia.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
699.00
SnowLine 700 E to idealne rozwiązanie na zaśnieżone powierzchnie. Wysoko zaawansowany silnik charakteryzuje się skutecznością działania oraz oszczędnym zużycia paliwa. Dzięki przejrzystemu panelowi oraz wbudowanemu reflektorowi praca z urządzeniem to czysta przyjemność
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
6499.00
Elektryczny rozrusznik, podgrzewane uchwyty i napęd z 6 biegami do przodu i 2 do tyłu zapewniają komfort pracy w niskich temperaturach. Odśnieżarka SnowLine 760 TE sprawi, że uciążliwe prace zimowe staną się przyjemnością na świeżym powietrzu. Urządzenie posiada napęd gąsiennicowy.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
8199.00