• Kategorie
  • Dane techniczne
  • AL-KO

AL-KO Premium 470 SP-H to doskonałe połączenie innowacyjności oraz nowoczesnego wyglądu . Cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania, przez co jest mocna i wytrzymała. Spełnia najwyższe standardy jakości i trwałości, przez co jest idealnym narzędziem do pielęgnacji trawnika.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 35.2 kg.
1949.00
Kosiarka spalinowa Comfort 51.0 SP-B charakteryzuje się innowacyjnością w połączeniu z nowoczesnym designem oraz trwałością. Dzięki niezawodnej technologii i bogatemu wyposażeniu kosiarka jest dobrym wyborem do pielegnacji trawnika.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 7 szt.
Waga 35.3 kg.
1649.00
Kosiarka spalinowa Comfort 46.0 SPI-A charakteryzuje się innowacyjnością w połączeniu z nowoczesnym designem oraz trwałością. Dzięki niezawodnej technologii i bogatemu wyposażeniu kosiarka jest dobrym wyborem do pielegnacji trawnika.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 3 szt.
Waga 37.2 kg.
2134.00
Kosiarka Comfort 46.0 SP-A spełnia najwyższe standardy trwałości i jakości. Dzięki swojej funkcjonalności jest w pełni przystosowana do wykonywania różnych zadań ułatwiających koszenie. Dodatkowym jej atutem jest bardzo nowoczesny wygląd.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 7 szt.
Waga 34.4 kg.
1292.00
Dzięki bezemisyjnej i cichej pracy kosiarka elektryczna 40 E Comfort jest idealnym urządzeniem do pielęgnacji trawników w każdym terenie. Dzięki funkcji 3INONE oferuje możliwość mulczowania. Istotną jej cechą jest również łatwa obsługa użytkowania oraz wyposażenie w silnik indukcyjny.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 szt.
Waga 19 kg.
649.00
Dzięki bez emisyjnej i cichej pracy kosiarka elektryczna 34 E Comfort jest idealnym urządzeniem do pielęgnacji trawników w każdym terenie. Jej niska waga oraz jakość wykonania przekłada się na wysoki komfort użytkowania. Kosiarka wyposażona została w sinik indukcyjny.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 szt.
Waga 15 kg.
549.00
Elektryczna kosiarka do trawy AL-KO Classic 3.25 E to lekka, poręczna kosiarka elektryczna w dobrej cenie. Dzięki niewielkiej wadze oraz prostej konstrukcji jest idealnym urządzeniem do pielegnacji trawników o niewielkiej powierzchni.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 10 kg.
339.00
Kosiarka akumulatorowa AL-KO 34,8 Li jest to podstawowy model kosiarek akumulatorowych AL-KO, która może być niezawodnym urządzeniem w Twoim ogrodzie. Największym jej atutem jest bardzo niska waga oraz zwrotność.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 5 szt.
Waga 12 kg.
964.00
Kosiarka listwowa BM 875 III charakteryzuje się uniwersalnym zastosowaniem i zwrotnością. Dzięki rgonomicznemu uchwytowi z regulacją wysokości i amortyzacją drgań zapewnia optymalne posługiwanie się w terenie oraz łatwy transport
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Kosz do kosiarki bębnowej SOFT TOUCH 38 HM COMFORT i SOFT TOUCH 380 HM PREMIUM.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Kosiarka bębnowa Soft Touch 38 HM Classic działa bez emisyjnie i jest idealnym urządzeniem do mniejszych ogrodów. Specjalny bęben z pięcioma ostrzami zapewnia równomierne i dokładne koszenie trawy.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Kosiarka spalinowa solo by AL-KO 553 K to maszyna stworzona dla zawodowców do ciężkich zadań. Dzięki zastosowaniu najlepszych komponentów koszenie tym urządzeniem jest jeszcze szybkie i wydajne. Atutem tego urządzenia jest również nowoczesny design.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny