• Kategorie
  • Szukaj
  • AL-KO

Kosa spalinowa AL-KO BC 330 B charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Spełnia najwyższe standardy jakości i trwałości. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom sprawdza się w trudnych warunkach. Kosa została wyposażona w akcesoria, które usprawniają i zwiększają komfort użytkowania.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność 2 szt.
Waga 7.3 kg.
759.00
Bezpieczna i precyzyjna praca dzięki regulowanemu uchwytowi, długa żywotność dzięki podwójnie łożyskowanemu wałowi korbowemu, lekkość i poręczność to tylko niektóre cechy, jakie charakteryzują kosę BC 400 B. Dododatkowym jej elementem dopełniającym całość jest nowoczesny design.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność 5 szt.
Waga 7.6 kg.
879.00
Kosa spalinowa AL-KO BC 500 B sprawdza się głównie podczas koszenia i wykaszania w trudno dostępnych miejscach, np. blisko pni drzew. Niewielka waga oraz system antywibracyjny - redukujący drgania zapewniają maksymalną wygodę koszenia.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność 5 szt.
Waga 7.7 kg.
1049.00
Kosa spalinowa AL-KO BC 223 B to bardzo lekkie i wydajne urządzenie, które zdecydowanie ułatwia pracę w ogrodzie. Sprawdza się podczas koszenia i wykaszania trawy w trudno dostępnych miejscach. Niewielka waga oraz system antywibracyjny zapewniają maksymalną wygodę koszenia.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
699.00
Wielofunkcyjna kosa spalinowa AL-KO BC 330 MT to kosa spalinowa z funkcją 4w1, która łączy w sobie kosę spalinową z żyłką lub tarczą tnącą, pilarkę łańcuchową i nożyce do żywopłotu. Jeżeli masz niewielki ogród, to wielofunkcyjna kosa spalinowa AL-KO spełni Twoje oczekiwania.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1269.00
Lekka i poręczna kosa z praktycznym uchwytem oburęcznym idealnie nadaje się do podkaszania wysokiej trawy i niewielkich zarośli. AL-KO SbA 116 B gwarantuje płynną pracę, a ergonomiczny uchwyt i optymalne wyważenie urządzenia, zapewniają naturalną postawę ciała podczas pracy.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
499.00
Prosta konstrukcja, wygodna obsługa, niewielka waga to tylko niektóre cechy charakterystyczne kosy spalinowej AL-KO SbA 120. Dzięki swojej niezawodności i praktyczności idealnie nadaje się do wykaszania traw w trudno dostępnych miejscach.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
849.00
Wydajna kosa spalinowa o wszechstronnym zastosowaniu, z silnikiem o mocy 2,0 KM i pojemności skokowej 36,5 cm3. Idealna dla amatorów, ceniona przez profesjonalistów, którzy wykorzystują ją do prac w rolnictwie, ogrodnictwie i pielęgnacji miejskich terenów zielonych.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1199.00
Kosa spalinowa AL-KO Sba 154 przeznaczona jest specjalnie do zastosowań komercyjnych i imponuje jakością, komfortem pracy i niewymagającą konserwacją. Urządzenie to doskonałe wyważenie masy i maksymalny zakres koszenia, który umożliwia dużą wydajność powierzchniową.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1799.00