• Kategorie
  • Szukaj
  • AL-KO

Elektryczna kosiarka do trawy AL-KO Classic 3.25 E to lekka, poręczna kosiarka elektryczna w dobrej cenie. Dzięki niewielkiej wadze oraz prostej konstrukcji jest idealnym urządzeniem do pielegnacji trawników o niewielkiej powierzchni.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność 1 szt.
Waga 10 kg.
339.00
Dzięki bez emisyjnej i cichej pracy kosiarka elektryczna 34 E Comfort jest idealnym urządzeniem do pielęgnacji trawników w każdym terenie. Jej niska waga oraz jakość wykonania przekłada się na wysoki komfort użytkowania. Kosiarka wyposażona została w sinik indukcyjny.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność 2 szt.
Waga 15 kg.
639.00
Dzięki bezemisyjnej i cichej pracy kosiarka elektryczna 40 E Comfort jest idealnym urządzeniem do pielęgnacji trawników w każdym terenie. Dzięki funkcji 3INONE oferuje możliwość mulczowania. Istotną jej cechą jest również łatwa obsługa użytkowania oraz wyposażenie w silnik indukcyjny.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność 2 szt.
Waga 19 kg.
759.00
Elektryczna kosiarka do trawy AL-KO Comfort 3.87 E Plus to poręczna kosiarka elektryczna w dobrej cenie. Dzięki prostej konstrukcji w połączeniu z pojemnym koszem, funkcjonalnością oraz niewielkiej głośności pracy jest idealnym urządzeniem do pielegnacji trawników.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
459.00
Elektryczna kosiarka do trawy AL-KO Comfort 4.27 E Plus to poręczna kosiarka elektryczna w niskiej cenie. Dzięki prostej konstrukcji w połączeniu z pojemnym koszem, funkcjonalnością oraz niewielkiej głośności pracy jest idealnym urządzeniem do pielegnacji trawników.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
579.00
Dzięki bezemisyjnej i cichej pracy kosiarka elektryczna 46.4 E Comfort jest idealnym urządzeniem do pielęgnacji trawników w każdym terenie. Duża szerokość koszenia w połączeniu z mocnym silnikiem elektrycznym (indukcyjnym) powoduje, iż nadaje się ona do koszenia większych powierzchni.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1249.00