• Kategorie
  • Szukaj
  • AL-KO

Wyjątkowa technika cięcia i technika walcowa AL-KO, w połączeniu z mocnymi silnikami to główne cechy charakterystyczne LH 2800 Easy Crush. Rozdrabniarka walcowa przekonuje ponadto równomiernym, automatycznym mechanizmem wciągania, czy też stabilnością i łatwością obsługi.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 szt.
Waga 29 kg.
1049.00
Spalinowy rozdrabniacz do prac w przydomowym ogródku lub lesie. Szerokość gałęzi to nawet 5 cm.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
AL-KO MH 2800 Crush to rozdrabniacz nożowy z mocnym silnikiem oraz wytrzymałym koszem. Dzięki intuicyjnym rozwiązaniom (np. duże koła, które zapewniają dużą stabilność maszyny podczas pracy) praca z urządzeniem jest prosta, przyjemna oraz bezpieczna.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
AL-KO TCS 2500 Duotec zostało stworzone z myślą o wydajnej pracy oraz niezawodności. Dzięki zastosowaniu wielu elementów takich jak na przykład: dodatkowy nóż do wstępnego rozdrabniania, duży lejek wlotowy, innowacyjny mechanizm tnący urządzenie jest bardzo praktyczne i efektowne.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Mechanizm tnący z ukośnie rozmieszczonymi nożami, duży lejek wlotowy i udoskonalony automatyczny mechanizm wciągania, dodatkowy nóż do wstępnego rozdrabniania to tylko niektóre zalety TCS 3000. Dzięki wielu innowacyjnym rozwiązaniom urzadzenie jest trwałe oraz praktyczne.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny