• Kategorie
  • Szukaj
  • ELEKTRYCZNE

Technologia Cut-n-Break to najlepszy wybór, gdy konieczne jest głębokie cięcie przy niskim koszcie narzędzi i konserwacji. Model K 3000 Cut-n-Break umożliwia cięcie na głębokość aż 400 mm. Sprawdza się w cięciu typu „flush cutting” blisko ścian i posadzek, jak i przy mniejszych pracach.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
--,--
W sytuacjach, gdy cięcie na mokro jest wykluczone, ta wiodąca na rynku przecinarka do cięcia na sucho znakomicie ogranicza ilość powstałego pyłu. Wystarczy zainstalować na osłonie tarczy separator pyłu i podłączyć go do urządzenia zasysającego, a cały kurz trafi bezpośrednio do worka.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
--,--
Jedna maszyna umożliwiająca cięcie na mokro i na sucho. uniwersalna przecinarka elektryczna do cięcia na mokro minimalizuje ilość wody i ścieru. Dzięki opcjonalnemu separatorowi pyłu można ją łatwo przekształcić w przecinarkę tnącą na sucho, wytwarzającą minimalną ilość pyłu.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
--,--
K 6500 wyposażono w technologię wysokiej częstotliwości PRIME™, dzięki czemu jest to najpotężniejsza przecinarka elektryczna w historii. Wysoka moc wyjściowa, dobrze wyważony korpus i niski poziom drgań zapewniają maszynie znakomitą wydajność i łatwość obsługi.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
--,--