• Kategorie
  • Szukaj
  • HUSQVARNA

Lekka i wydajna podkaszarka dla użytkowników profesjonalnie zajmujących się pielęgnacja zieleni. Cechuje się doskonałą ergonomią i równowagą, 2-kierunkową głowicą żyłkową i wytrzymałym silnikiem bezszczotkowym. Szerokość koszenia wynosi 40 cm.
Czas wysyłki Wyłącznie odbiór osobisty
Dostępność 1 szt.
Waga 3 kg.
1799.00
Lekka, wygodna i łatwa do uruchomienia podkaszarka do użytku przydomowego. Działa cicho dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu sprawdza się świetnie przy wykaszaniu krawędzi trawnika. Dodatkowym jej atutem jest łatwo regulowany przedni uchwyt, co wpływa na komfort pracy.
Czas wysyłki Wyłącznie odbiór osobisty
Dostępność 1 szt.
Waga 3.45 kg.
1499.00
Lekka, wygodna i łatwa do uruchomienia podkaszarka do użytku przydomowego. Działa cicho dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu. Sprawdza się świetnie przy wykaszaniu krawędzi trawnika. Szerokość koszenia to 33 cm.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1049.00
Wielofunkcyjna, wydajna podkaszarka akumulatorowa Husqvarna 325iLK charakteryzuje się doskonałym wyważeniem oraz wysoką wydajnością. Podkaszarka jest niezwykle elastycznym, wielofunkcyjnym narzędziem do cięcia trawy, przycinania żywopłotu, krawędzi lub oczyszczania.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
2299.00
Lekka, wydajna podkaszarka z uchwytem kierowniczym dla profesjonalnych użytkowników. Idealna dla ogrodników i osób zajmujących się pielęgnacją zieleni. Doskonała ergonomia i wyważenie, głowica obracająca się w 2 kierunkach oraz wytrzymały bezszczotkowy silnik.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1999.00
Husqvarna 535iFR to solidna i wszechstronna, wysokowydajna wykaszarka akumulatorowa przeznaczona do częstego użytkowania przy cięciu trawy, zarośli i lekkich prac leśnych. Jest lekka, dobrze wyważona i ma moc odpowiadającą wykaszarce spalinowej o pojemności 35 cm3.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
3099.00
Silnik E-TORQ i średnica robocza 45 cm zapewniają niezwykłą wydajność. Przekładnia kątowa i inne istotne takie jak na przykład wygodne uchwyty i zawieszenie silnika są wykonane z magnezu. Zawiera nóż do trawy i głowicę żyłkową. Cicha, lekka, bezawaryjna, wydajna, wygodna i poręczna.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
2899.00
Silnik E-TORQ i średnica robocza 45 cm zapewniają wydajność, której potrzebujesz, aby wykonać pracę na czas. Zintegrowana łączność ułatwia śledzenie statystyk i historii użytkowania oraz i ostatniej znanej lokalizacji w aplikacji Husqvarna Fleet Services ™. Zawiera nóż do trawy i głowicę żyłkową.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
3449.00