• Kategorie
  • Szukaj
  • HUSQVARNA

Lekka, wygodna pilarka na akumulator litowo-jonowy. Nie wymaga narzędzi, jest łatwa w rozruchu i ma intuicyjną klawiaturę. Akumulatorowa piła łańcuchowa przekonuje swoją smukłą sylwetką, bezkompromisowym wyposażeniem i bezkablową, bezemisyjną mocą litowo-jonową.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 6 szt.
Waga 2.95 kg.
949.00
Cicha, lekka i niezwykle łatwa w użyciu pilarka. Idealna dla stolarzy, sadowników i innych wymagających użytkowników. Zawiera trwały silnik bezszczotkowy i beznarzędziowy napinacz łańcucha. Długość prowadnicy wynosi 30 cm.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
340i to mocna i lekka, wszechstronna, akumulatorowa pilarka łańcuchowa o dużej wydajności cięcia, przeznaczona do wszechstronnych zastosowań, takich jak ścinanie, przycinanie, cięcie drewna opałowego lub stolarstwo. Łatwa w użyciu zarówno z akumulatorem wewnętrznym, jak i plecakowym.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Model przeznaczony dla profesjonalistów, którzy oczekują lekkiej i wydajnej pilarki. Idealna wersja dla cieśli, arborystów lub sadowników. Cechuje się doskonałą ergonomią, wysoką wydajnością i dużą prędkością łańcucha. przekonuje swoją smukłą sylwetką i bezkompromisowym wyposażeniem.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Mocna i wydajna pilarka akumulatorowa odpowiadająca 40 cm pilarce spalinowej, która idealnie nadaje się do usuwania małych i średnich drzew oraz dla cieśli kiedy wymagane jest gładkie i wydajne cięcie. Zapewnia wszystkie zalety energii akumulatora bez uszczerbku dla wydajności cięcia.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Dla profesjonajlnych użytkowników wymagających lekkiej, prostej w użyciu, wydajnej pilarki z górnym uchwytem. Idealna dla arborystów. Solidna pilarka z doskonałą ergonomią i wysoką prędkością łańcucha. Długośc prowadnicy wynosi 30 cm.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Najmocniejsza zasilana bateryjnie pilarka z górnym uchwytem firmy Husqvarna. Jest idealnym narzędziem do profesjonalnej pielęgnacji drzew. Zaprojektowana dla arborystów, którzy oczekują wydajnej pilarki. Charakteryzuje się doskonałą ergonomią, dużą prędkością łańcucha, niską wagą.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny