• Kategorie
  • Szukaj
  • HUSQVARNA

Solidna pilarka uniwersalna dla tych, którzy oczekują od maszyny profesjonalnej jakości. Silnik X-Torq® to mniejsze zużycie paliwa oraz zmniejszona emisja zanieczyszczeń. Posiada funkcję Smart Start® oraz pompkę paliwa, które zapewniają łatwe uruchamianie maszyny za każdym razem.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 4.2 kg.
1649.00
440 II to druga generacja lekkiej i wydajnej uniwersalnej pilarki, idealnej dla użytkowników wymagających maszyny łatwo uruchamianej i poręcznej. Posiada silnik X-Torq®, systemSmart Start®, pompkę paliwa oraz wyłącznik powracający automatycznie do pozycji wyjściowej, ułatwiające uruchamianie.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 3 szt.
Waga 4.4 kg.
1899.00
Husqvarna 445 II to potężna pilarka uniwersalna dla tych, którzy oczekują od maszyny profesjonalnej jakości. Wyłącznik powracający automatycznie do pozycji wyjściowej oraz widoczny poziom paliwa ułatwiają obsługę pilarki. Dzięki funkcji Smart Start® uruchomienie urządzenia jest wyjątkowo proste.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 4.9 kg.
1999.00
Łatwy rozruch również przy słabszym pociągnięciu za uchwyt rozrusznika i zatrzaskowe korki wlewu paliwa to tylko niektóre cechy charakterystyczne pilarki 445 II. Pilarka posiada funkcję Smart Start® oraz pompkę paliwa, które zapewniają łatwe uruchamianie maszyny za każdym razem.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 szt.
Waga 4.9 kg.
2249.00
Mocna, trwała i łatwa w manewrowaniu pilarka o pojemności 50 cm3 przeznaczona do wydajenj i intensywnej pracy. Wąska konstrukcja i szereg innowacyjnych funkcji zapewniają wydajną, niezawodną i komfortową obsługę. Dodatkowym jej atutem jest niewielka waga oraz system AutoTune.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 5.3 kg.
3149.00
550 XP® G Mark II to mocna, trwała i łatwa w manewrowaniu pilarka o dużym przyspieszeniu i doskonałej wydajności cięcia. Wąska konstrukcja i szereg innowacyjnych rozwiązań zapewniają wydajną, niezawodną i komfortową obsługę oraz niezawodność w każdych warunkach.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 szt.
Waga 5.5 kg.
3649.00
Wytrzymała, niezawodna i łatwa w użyciu pilarka o dużej wydajności cięcia. Uruchamia się szybko i łatwo się obsługuje, a dzięki zamontowanemu z boku napinaczowi łańcucha napinanie łańcucha jest szybkie i proste. Idealna do okazjonalnej pracy w gródkach przydomowych.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Nowa, potężna pilarka uniwersalna dla tych, którzy oczekują od maszyny profesjonalnej jakości i niezawodności. Silnik X-Torq® to mniejsze zużycie paliwa oraz zmniejszona emisja zanieczyszczeń. Posiada ponadto funkcję Smart Start® oraz pompkę paliwa, które ułatwiają rozruch pilarki.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny