• Kategorie
  • Szukaj
  • HUSQVARNA

Myjka ciśnieniowa Husqvarna PW 125 to kompaktowa myjka wysokociśnieniowa, oferująca dużą wydajność czyszczenia. Posiada dwie funkcje obrotowe do regulacji dyszy i szybkiego podłączenia, aby zmaksymalizować komfort pracy. Dzięki niewielkim rozmiarom jest prosta w przechowywaniu.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność 1 szt.
Waga 7.1 kg.
749.00
Wszechstronna myjka wysokociśnieniowa o solidnej konstrukcji. Pilot zdalnego sterowania ułatwia ustawienie wymaganego ciśnienia podczas pracy. Metalowa pompa zapewnia wysoką, niezawodną trwałość. Jej istotną cechą jest także niewielka waga, która ułatwia przenoszenie i przechowywanie.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność 1 szt.
Waga 10.4 kg.
1299.00
Duża i mocna myjka wysokociśnieniowa zaprojektowana do wymagających prac porządkowych. Dzięki regulacji ciśnienia pozwala idealnie dostosować przepływ wody do aktualnego zadania. Dodatkowo posiada wiele atutów, wpływających na wygodę pracy oraz trwałość urządzenia.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność 1 szt.
Waga 20.8 kg.
2049.00
Myjka o solidnej i przemyślanej konstrukcji do czyszczenia tarasów, mebli ogrodowych, ogrodzeń i innych. Posiada dwie obrotowe funkcje do regulacji dyszy i możliwość szybkiego podłączenia. Schowek na akcesoria, bęben na wąż i schowek na przewód zasilający zapewniają wydajną pracę.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
949.00
Wydajna maszyna o solidnej i przemyślanej konstrukcji, zapewniająca doskonałe rezultaty. Doskonała do czyszczenia pojazdów czy ścian budynków. Silnik indukcyjny i metalowa pompa zapewniają niezawodne działanie oraz długą żywotność produktu. Myjka posiada schowek na akcesoria.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1799.00
Duża i mocna myjka zaprojektowana do wymagających prac porządkowych. Dzięki regulacji ciśnienia pozwala idealnie dostosować przepływ wody do aktualnego zadania. Indukcyjny silnik, aluminiowa głowica pompy i wiele innych zapewniają wytrzymałość i dłuższą żywotność produktu.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
2049.00
PW450 to myjka ciśnieniowa, która została zaprojektowana do najcięższych zadań. Mosiężna głowica pompy, elastyczny wąż wysokociśnieniowy wzmocniony stalą i silnik indukcyjny zapewniają niezawodne działanie oraz wyjątkową wydajność. Wyposażona w regulację ciśnienia i wiele innych.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
2849.00
Bardzo duża i wydajna myjka wysokociśnieniowa o solidnej i przemyślanej konstrukcji, stworzona do najtrudniejszych zadań związanych z czyszczeniem na zewnątrz. Dzięki regulacji ciśnienia można idealnie dostosować przepływ wody i ciśnienie robocze. Zawiera zintegrowany zbiornik na detergent.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
3049.00
Wyjątkowo duża i mocna myjka wysokociśnieniowa o solidnej i przemyślanej konstrukcji, stworzona do najtrudniejszych zadań związanych z czyszczeniem na zewnątrz. Mosiężna pompa z ceramicznymi tłokami zapewnia wyjątkową trwałość. Zawiera zintegrowany zbiornik na detergent.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
3199.00