• Husqvarna 535iFR

Symbol: 967850504

Husqvarna 535iFR to solidna i wszechstronna, wysokowydajna wykaszarka akumulatorowa przeznaczona do częstego użytkowania przy cięciu trawy, zarośli i lekkich prac leśnych. Jest lekka, dobrze wyważona i ma moc odpowiadającą wykaszarce spalinowej o pojemności 35 cm3.

Długość rury:
138 cm
Silnik:
Akumulator 36 V
Szerokość koszenia:
45 cm
Brak towaru
3249.00
Wpisz swój e-mail
Czas wysyłki 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty płatność przy odbiorze 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 0 szt.
Waga 4.5 kg
Zostaw telefon
Husqvarna 535iFR to solidna i wszechstronna, wysokowydajna wykaszarka akumulatorowa przeznaczona do częstego użytkowania przy cięciu trawy, zarośli i lekkich prac leśnych. Jest lekka, dobrze wyważona i ma moc odpowiadającą wykaszarce spalinowej o pojemności 35 cm3. Silnik Husqvarna E-TORQ i 45 cm średnicy roboczej zapewniają wydajność, której potrzebujesz, aby wykonać pracę na czas. Zintegrowana łączność ułatwia śledzenie informacji, takich jak stan użytkowania, statystyki ładowania oraz potrzeby konserwacyjne i serwisowe w aplikacji Husqvarna Connect ™. Przekładnia stożkowa i inne istotne komponenty są przeniesione z naszych maszyn spalinowych. Zawiera tarczę tnącą, ostrze do trawy i głowicę żyłkową. 


Cechy charakterystyczne akumulatorowej podcinarki Husqvarna 535iFR:
 • Mocny akumulator 36 V
 • Bezszczotkowy silnik E-TORQ
 • Ciche działanie
 • Łatwość użytkowania
 • Precyzyjne cięcie 
 • Lekka i doskonale wyważona 
 • Swoboda pracy bezprzewodowej
 • Tryb 3 prędkości
 • Szerokość koszenia 45 cm
 • Odporna na warunki atmosferyczne 
 • Intuicyjne panel sterowania 
 • Procedura startowa ze wskaźnikiem bezpieczeństwa

 

Idealne narzędzie wspomagające pielęgnacje trawnika. Pozwala na podkaszanie przy krawędziach.

 

Szybkie wysuwanie żyłki Tap 'n Go:

Wytrzymały system koszenia z dwiema żyłkami oraz funkcją Tap 'n Go z szybkim wysuwaniem żyłki.


Tryb 3 prędkości maksymalizuje czas pracy:

Tryb 3 prędkości pozwala zmaksymalizować czas pracy poprzez dostosowanie mocy wyjściowej do aktualnych warunków pracy.


Intuicyjny, zaawansowany panel sterowania:

Panel sterowania jest bardzo łatwy w obsłudze i wyposażony we wskaźnik LED pokazujący stan baterii.


Procedura startowa ze wskaźnikiem bezpieczeństwa:

Produkty z serii Husqvarna Battery są wyposażone w przycisk włączania / wyłączania. W celu zwiększenia bezpieczeństwa nie można nigdy uruchomić produktu bez odłączenia określonego elementu bezpieczeństwa przed włączeniem maszyny. Opatentowany wskaźnik bezpieczeństwa będzie alarmował migającą diodą LED, jeśli operator próbuje uruchomić produkt bez przestrzegania procedury bezpieczeństwa.


Elastyczny system akumulatorów:

Wysokowydajny system akumulatorów Husqvarna oferuje szeroką gamę opcji, od lekkich akumulatorów zintegrowanych po akumulatory plecakowe. Baterie są zbudowane tak, aby mogły być używane przez długi czas, można je szybko ładować oraz wymieniać aby uniknąć niepotrzebnych przestojów w pracy.


Regulowany uchwyt:

Regulowany i ergonomiczny uchwyt daje komfort użytkowania.


Odporna na warunki atmosferyczne (IPX4):

Ta maszyna akumulatorowa Husqvarna posiada klasyfikację IPX4 w zakresie odporności na deszcz. Dzięki temu jest to trwała i niezawodna i może pracować przez cały rok w każdych warunkach pogodowych.

 

Bezszczotkowy silnik E-TORQ:

Opracowane przez firmę Husqvarna silniki E-TORQ są doskonale dostosowane do każdego zastosowania. Konstrukcja bezszczotkowa minimalizuje liczbę ruchomych części, a silniki są zbudowane tak, aby wytrzymać trudne, długotrwałe użytkowanie przez profesjonalistów. Są całkowicie bezobsługowe i będą działać przez cały okres użytkowania produktu.


Wyściełane uchwyty:

Wyściełane uchwyty zapewniają wygodę użytkowania


Lekka i dobrze wyważona:

Nasze maszyny mają kompaktową, zoptymalizowaną konstrukcję. Dzięki temu są lekkie i dobrze wyważone - dzięki czemu możesz wygodnie pracować w każdej sytuacji.


Inteligentna konstrukcja korpusu:

Inteligentna pozycja zestawu akumulatorów, umieszczona poziomo przez korpus maszyny. Zmniejsza ryzyko gromadzenia się brudu, wiórów, kurzu i wody w komorze baterii, które mogłyby powodować problemy ze złączami. Oznacza to również, że ciężar akumulatora można umieścić w pożądanym środku ciężkości lub w jego pobliżu oraz w osi obrotu produktu, co skutkuje zwiększoną manewrowością. Konstrukcja korpusu zapewnia również dużą elastyczność, ponieważ umożliwia stosowanie akumulatorów o różnych rozmiarach.


Łatwość w utrzymaniu:

Brak konieczności uzupełniania paliwa, mniej części do obsługi i sterowany elektronicznie system napędowy oznacza mniej przestojów i niskie koszty eksploatacji.


Zoptymalizowane: wał i przekładnia:

Optymalna długość wału oraz kąt przekładni stożkowej 35 stopni ułatwiają pracę oraz umożliwiają ustawienie urządzenia tnącego równolegle do podłoża.

 

Uwaga: Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki.

Dodatkowe wyposażenie: Regulacja wysokości uchwytu
Głośność: 93 dB(A)
Kąt przekładni: 35°
Obroty/min: max. 8200
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa
Średnica wału: 28 mm
Waga: 4,5 kg
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Produkty podobne/ kompatybilne