• Husqvarna Autowomer® 435X AWD

Symbol: 967853311

Husqvarna Automower® 435X AWD to kosiarka automatyczna z napędem na cztery koła. Z powodzeniem radzi sobie z obszarami do 3500 m², przeszkodami, nierównym terenem oraz zboczami o nachyleniu do 70 %. Charakteruzyje się prostotą obsługi oraz idealnie równym cięciem trawnika.

Czas pracy/ładowania:
100/30 min
Maksymalne nachylenie:
70 %
Prąd ładowania:
7 A
Silnik:
Akumulator 5 Ah
Szerokość koszenia:
22 cm
Wysokość koszenia/regulacja koszenia:
3 cm - 7 cm/ elektryczna
Brak towaru
25999.00
Wpisz swój e-mail
Czas wysyłki 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty płatność przy odbiorze 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 0 szt.
Waga 17.3 kg
Zostaw telefon

Robot koszący Autowomer® 435X AWD:

Husqvarna Automower® 435X AWD – kosiarka automatyczna z napędem na cztery koła. Z powodzeniem radzi sobie z obszarami do 3500 m², przeszkodami, nierównym terenem oraz zboczami o nachyleniu do 70 %. Wyposażenie serii X-line to między innymi światła LED i intuicyjny interfejs z kolorowym wyświetlaczem Automower® Access. Funkcja Automower® Connect w standardzie, z opcją śledzenia GPS w razie kradzieży.

 

Cechy charakterystyczne robota koszącego Husqvarna Automower® 435X AWD:

 • Bardzo łatwa obsługa 
 • Idealny do trawników o powierzchni ok. 3500 m²
 • Pogodoodporny
 • Szerokość robocza wynosząca 22 cm
 • Elektryczna regulacja wysokości koszenia (3 cm - 7 cm)
 • Koszenie w pełni automatyczne
 • Automatyczny system ładowania 
 • Czujnik unoszenia i wywrócenia 
 • Bardzo cichy – tylko 60 dB
 • Dzięki zasilaniu akumulatorowemu nie wytwarza spalin 
 • Ochrona przed kradzieżą przez alarm / kod PIN
 • Pokonuje wzniesienia do 70% nachylenia terenu
 • Łatwa instalacja i obsługa
 • Niewielkie zużycie energii
 • System koszenia za pomocą 3 obracających się ostrzy
 • Wysoka zwrotność i mała waga
 • Wyposażony w reflektory LED
 • Nawigacja wykorzystująca GPS
 • Sterowanie za pomocą telefonu
 • Zdalne wykrywanie obiektów
 • Przedni zderzak 
 • i wiele innych

 

Automower® All-Wheel Drive:

Modele Automower® AWD wyposażone są w technologię, która optymalizuje sterowanie poszczególnymi kołami, aby umożliwić doskonałą pracę w najbardziej wymagającym terenie. Z imponującą wydajnością, która doskonale radzi sobie na zboczach do 70% (35 °). Automower® AWD zmnienia zasady autonomicznej pielęgnacji terenów zielonych, poprawiając bezpieczeństwo pracowników.

 

Obrotowa konstrukcja tylnej części:

Modele Automower® AWD posiadają przegubową konstrukcję, która umożliwia naprawdę doskonałą manewrowość podczas nawigacji po złożonych trawnikach i przejściach. Tylna część ma także funkcję obracania, znacznie poprawiając przyczepność w trudnym terenie, w pełni wykorzystując działanie AWD.

 

Automower® Access:

Intuicyjne programowanie za pośrednictwem kolorowego wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości i pokrętła jog.

 

Nawigacja wykorzystująca GPS:

Wbudowany system GPS tworzy mapę ogrodu, uwzględniając rozłożenie przewodów ograniczających i doprowadzających. Dzięki niej Husqvarna Automower® wie, które części ogrodu zostały skoszone i odpowiednio dostosowuje metodę pracy. W ten sposób trawnik jest optymalnie koszony, a efekty pracy są znakomite.

 

Zdalne wykrywanie obiektów:

Wbudowane czujniki wykorzystujące technologię ultradźwiękową pomagają kosiarce wykrywać obiekty, powodują obniżenie prędkości i kosiarka unika twardych kolizji.

 

Zegar pogodowy:

Dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy, dzięki czemu Husqvarna Automower® maksymalnie wydłuży czas koszenia w okresie intensywnego jej wzrostu. W okresie suszy i upałów oraz jesienią kosiarka będzie pracować krócej, ograniczając eksploatację trawnika i zużycie samej maszyny.

 

Dwa przewody doprowadzające:

Nasze produkty z najwyższej półki zostały wyposażone w dwa przewody doprowadzające, co skraca czas odnajdywania stacji, zwłaszcza na trawnikach o złożonym kształcie.

 

Kontrola równowagi:

Aby pracować cicho i bezproblemowo pracy automatycznie wykrywa brak równowagi w systemie tnącym. Brak równowagi może być spowodowany brakującymi, podwójnie zamontowanymi lub uszkodzonymi ostrzami.

 

Wymienna obudowa:

Spersonalizuj swoją kosiarkę zminiając kolor obudowy. Dostepne w kolorze białymi pomarańczowym.

 

Brak emisji spalin:

Dzięki napędowi elektrycznemu, kosiarka Automower® nie wytwarza szkodliwych spalin.

 

Niewielkie zużycie energii:

Wydajne gospodarowanie energią oznacza niewielkie jej zużycie, umożliwiając kosiarce Automower® pracę za niewielki ułamek kosztów użytkowania kosiarek konwencjonalnych.

 

FOTA - Firmware-Over-The-Air - automatyczna aktualizacja:

Możliwość automatycznej aktualizacji oprogramowania bezprzewodowo za pośrednictwem Automower® Connect.


Automatyczna obsługa przejść:
Husqvarna Automower® automatycznie wykrywa wąskie przejścia, radząc sobie z przejazdem nawet przez najmniejsze z nich. Aby zapobiec powstawaniu nieestetycznych śladów, kosiarka za każdym razem zmieni sposób przejazdu.


5 punktów rozpoczynania koszenia:
Równomierny efekt koszenia na całym trawniku dzięki możliwości rozpoczęcia koszenia w pięciu różnych miejscach wzdłuż opatentowanego przewodu ograniczającego, poza stacją ładującą. Im większa powierzchnia trawnika, tym bardziej przydatne róznie punkty rozpoczynania koszenia. Dzięki nawigacji GPS (wybrane modele), punkty rozpoczynania koszenia są ustawiane automatyczne i ręczne ustawienia nie są potrzebne.


Doskonały efekt koszenia:
Dzięki nieregularnemu sposobowi koszenia trawnik jest idealnie przycięty i wygląda jak dywan. Niewelkie, ostre jak brzytwa ostrza umożliwiają kosiarce precyzyjne cięcie, dzięki czemu trawa jest bardziej bujna i zielona niż przy koszeniu konwencjonalnymi nożami.


Ochrona przed kradzieżą przez alarm / kod PIN:
Ochrona przed kradzieżą na wysokim poziomie. Jeśli kosiarka zostaqnie wyniesiona poza teren pracy, uruchomi się alarm o wysokim poziomie hałasu, który może zostać dezaktywowany tylko za pomocą unikalnego kodu PIN kosiarki.


Reflektory LED:
Energooszczędne reflektory LED zapewniają lepszą widoczność i kontrolę nawet w ciemności. Reflektory również zaczną migać, jeśli wystąpi usterka.


Doskonała interakcja:
Wszystkie kosiarki automatyczne wyposażone w Automower® Connect są kompatybilne z Amazon Alexa i Google Home.Oznacza to, że wystarczy, że wydasz polecenie inteligentnemu głośnikowi, a Husqvarna Automower® rozpocznie zadanie. Możesz wydawać najczęściej używane polecenia, takie jak uruchamianie, zatrzymywanie, parkowanie i uzyskać aktualiny status kosiarki, po prostu używając swojego asystenta głosowego.


Obsługuje pochyłości do 70%:
Duże koła z grubym bieżnikiem zapewniają doskonałą przyczepność, nawet na śliskiej powierzchni. Kosiarka obsługuje pochyłości do 70%.


Elektryczna regulacja wysokości koszenia:
Wysokośc koszenia może być szybko ustawiona poprzez elektrycznie sterowaną regulację wysokości koszenia, łatwo dostępną w głównym menu.


Elastyczne umieszczenie stacji ładującej:
Umożliwia elastyczne umieszczenie stacji ładującej w ogrodzie, co upraszcza instalację i zapewnia niezawodne dokowanie za każdym razem.


Przedni zderzak:
Gumowy przedni zderzak sprawia, że kosiarka jest bardziej odporna na powtarzające się kolizje z drzewami, krzewami i innymi przedmiotami w obrębie instalacji.


Unikalny system koszenia:
Husqvarna Automower® za każdym razem tnie tylko niewelkie źdźbła trawy. Eliminuje to potrzebę zgrabiania pozostałości trawy z trawnika. Mniejsze ścinki oznaczają lepsze nawożenie i soczyście zielony trawnik. Wyposażona w ostre jak brzytwa ostrza montowane na solidnej obracającej się tarczy. Zapewnia to sprawne działanie i bardzo niskie zużycie energii.


Automatyczne ładowanie:
Kiedy kosiarka Automower® potrzebuje więcej mocy, samodzielnie odnajduje drogę do stacji ładującej.


Czujniki unoszenia i wywrócenia:
W razie uniesienia kosiarki Automower® bądź jej wywrócenia, noże zatrzymują się automatycznie. Ponadto noże obracają się zdala od zewnętrznej krawędzi maszyny. Jeżeli Automower® napotka przeszkodę, zatrzyma się i zmieni kierunek ruchu, nie powodując żadnych uszkodzeń.
Czujnik podnoszenia: Tak
Czujnik przechyłu: Tak
Czujnik wzrostu trawy: Tak
Dodatkowe noże: 6 szt.
Dodatkowe wyposażenie: Alarm antykradzieżowy, Blokada ustawień, Blokada z kodem PIN, Bluetooth, Czujnik podnoszenia, Czujnik ultradźwiękowy, Napęd na cztery koła, Oświetlenie LED, Podświetlany wyświetlacz, System GPS śledzący skradzioną maszynę, Wyświetlacz LCD z menu ustawień, Wyświetlacz monochromatyczny, Zderzak, Zegar
Głośność: 60 dB(A)
Liczba przewodów doprowadzających: 2
Liczba punktów startowych: 5
Łączność Bluetooth: Tak
Maksymalny czas aktywności: 24 h
Możliwość aktualizacji oprogramowania: