• Husqvarna Autowomer® 535 AWD

Symbol: 967853411

Wytrzymała kosiarka automatyczna z napędem na cztery koła, przeznaczona do profesjonalnego użytku. Z powodzeniem radzi obie z obszarami o powierzchni do 3500 m², przeszkodami, nierównym terenem oraz zboczami o nachyleniu do 70 %. Inteligentna, niezwykle skuteczna i prosta w obsłudze.

Silnik:
Akumulator 5 Ah
Szerokość koszenia:
22 cm
Czas pracy/ładowania:
100/30 min
Wysokość koszenia/regulacja koszenia:
3 cm - 7 cm/ elektryczna
Maksymalne nachylenie:
70 %
Prąd ładowania:
7 A
Brak towaru
24990.00
Wpisz swój e-mail
Czas wysyłki 24 godziny
Cena przesyłki 20
Odbiór osobisty płatność przy odbiorze 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 26
Dostępność 0 szt.
Waga 17 kg
Zostaw telefon

Robot koszący Autowomer® 535 AWD:

Wytrzymała kosiarka automatyczna z napędem na cztery koła, przeznaczona do profesjonalnego użytku. Z powodzeniem radzi obie z obszarami o powierzchni do 3500 m², przeszkodami, nierównym terenem oraz zboczami o nachyleniu do 70 %. Wyposażona w profesjonalny interfejs, zapewniający prostszą, niezawodną komunikację z maszyną. Technologia ultradźwiękowa, zdalne sterowanie i nadzór za pośrednictwem Husqvarna Fleet Services™. 

 

Cechy charakterystyczne robota koszącego Husqvarna Automower® 535 AWD:

 • Technologia optymalizująca sterowanie poszczególnymi kołami
 • Przegubowa konstrukcja (obrotowa konstrukcja tylnej części)
 • Bardzo łatwa obsługa 
 • Idealny do trawników o powierzchni ok. 3500 m²
 • Pogodoodporny
 • Szerokość robocza wynosząca 22 cm
 • Łatwa, elektryczna regulacja wysokości koszenia (3 cm - 7 cm)
 • Koszenie w pełni automatyczne
 • Automatyczny system ładowania 
 • Czujnik unoszenia i wywrócenia 
 • Przycisk PARK na stacji ładującej
 • Śledzenie GPS w przypadku kradzieży
 • Bardzo cichy – tylko 60 dB
 • Potrójne przewody doprowadzające
 • Prosta wymiana obudowy urządzenia
 • Profesjonalny interfejs użytkownika
 • Dzięki zasilaniu akumulatorowemu nie wytwarza spalin 
 • Pokonuje wzniesienia do 70% nachylenia terenu
 • Ochrona przed kradzieżą przez alarm / kod PIN
 • Łatwa instalacja i obsługa
 • Niewielkie zużycie energii
 • System koszenia za pomocą 3 obracających się ostrzy
 • Wysoka zwrotność 
 • Zdalne wykrywanie obiektów
 • Sterowanie za pomocą telefonu 
 • Łączność za pomocą Bluetooth, Cellular
 • i wiele innych

 

Automower® All-Wheel Drive:

Modele Automower® AWD wyposażone są w technologię, która optymalizuje sterowanie poszczególnymi kołami, aby umożliwić doskonałą pracę w najbardziej wymagającym terenie. Z imponującą wydajnością, która doskonale radzi sobie na zboczach do 70% (35°). Automower® AWD zmienia zasady autonomicznej pielęgnacji terenów zielonych, poprawiając bezpieczeństwo pracowników.


Obrotowa konstrukcja tylnej części:

Modele Automower® AWD posiadają przegubową konstrukcję, która umożliwia naprawdę doskonałą manewrowość podczas nawigacji po złożonych trawnikach i przejściach. Tylna część ma także funkcję obracania, znacznie poprawiając przyczepność w trudnym terenie, w pełni wykorzystując działanie AWD.


Husqvarna Fleet Services™:

Husqvarna Fleet Services ™ daje możliwość monitorowania i sterowania wieloma kosiarkami z pozycji smartfona, tabletu lub laptopa. Możesz sprawdzić stan swojej kosiarki lub jej dokładną lokalizację, nakazać jej uruchomienie, zatrzymanie lub zaparkowanie wszystkich zanim nadejdzie burza. Łatwa regulacja ustawień i wysokości cięcia Odbieranie alarmów i śledzenie pozycji kosiarki w przypadku kradzieży - z dowolnego miejsca.  

 

FOTA - Firmware-Over-The-Air - automatyczna aktualizacja:

Możliwość automatycznej aktualizacji oprogramowania bezprzewodowo za pośrednictwem Automower® Connect.

 

 
Przycisk PARK na stacji ładującej - OPATENTOWANY:

Wystarczy nacisnąć przycisk PARK, aby przywołać kosiarkę do stacji ładującej w miejscach publicznych, takich jak boiska piłkarskie, pola golfowe itp.

   

5 punktów rozpoczynania koszenia:

Równomierny efekt koszenia na całym trawniku dzięki możliwości rozpoczęcia koszenia w pięciu różnych miejscach wzdłuż opatentowanego przewodu ograniczającego, poza stacją ładującą. Im większa powierzchnia trawnika, tym bardziej przydatne róznie punkty rozpoczynania koszenia. Dzięki nawigacji GPS (wybrane modele), punkty rozpoczynania koszenia są ustawiane automatyczne i ręczne ustawienia nie są potrzebne.


Interfejs przyjazny użytkownikowi:

Interfejs przystosowany do profesjonalnej obsługi, co oznacza, że wszystkimi ustawieniami i sterowaniem można zarządzać zdalnie za pośrednictwem aplikacji na smartfony Husqvarna Fleet Services lub komputera / tabletu. Kontrolki na produkcie: wskaźnik statusu LED i funkcja START / STOP. Upraszcza to użytkowanie niedoświadczonym użytkownikom i minimalizuje uszkodzenie produktu w przypadku wandalizmu.

 

Zdalne wykrywanie obiektów

Wbudowane czujniki wykorzystujące technologię ultradźwiękową pomagają kosiarce wykrywać obiekty, powodują obniżenie prędkości i kosiarka unika twardych kolizji.


Automower® Connect:

Automower® Connect jest funkcją zapewniającą pełną kontrolę nad kosiarką za pośrednictwem smartfona. Można wysyłać polecenia „start”, stop” i „park”, sprawdzać i zmieniać ustawienia, a także odbierać alarmy i w razie kradzieży śledzić położenie kosiarki, z dowolnego miejsca. Standardowe wyposażenie modeli X-line oraz serii 500. Opcja w modelach 420, 315, 310.


Ultra-cichy napęd:

Silniki kół z dwustopniową przekładnią, nowa technologia, która umożliwia ultracichy napęd. Zapewnia wyjątkową wydajność i umożliwia pracę w nocy lub 24/7 w każdej okolicy.


Elektryczna regulacja wysokości koszenia:

Wysokośc koszenia może być szybko ustawiona poprzez elektrycznie sterowaną regulację wysokości koszenia, łatwo dostępną w głównym menu.


Zegar pogodowy:

Dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy, dzięki czemu Husqvarna Automower® maksymalnie wydłuży czas koszenia w okresie intensywnego jej wzrostu. W okresie suszy i upałów oraz jesienią kosiarka będzie pracować krócej, ograniczając eksploatację trawnika i zużycie samej maszyny.

 

Obsługuje pochyłości do 70%:

Duże koła z grubym bieżnikiem zapewniają doskonałą przyczepność, nawet na śliskiej powierzchni. Kosiarka obsługuje pochyłości do 70%.

 

Elastyczne umieszczenie stacji ładującej:

Umożliwia elastyczne umieszczenie stacji ładującej w ogrodzie, co upraszcza instalację i zapewnia niezawodne dokowanie za każdym razem.


Kontrola równowagi:

Aby pracować cicho i bezproblemowo pracy automatycznie wykrywa brak równowagi w systemie tnącym. Brak równowagi może być spowodowany brakującymi, podwójnie zamontowanymi lub uszkodzonymi ostrzami.


Wymienna obudowa:

Wymienna obudowa. Dostępne w kolorach pomarańczowym i grafitowym.


Przedni zderzak:

Gumowy przedni zderzak sprawia, że kosiarka jest bardziej odporna na powtarzające się kolizje z drzewami, krzewami i innymi przedmiotami w obrębie instalacji.


Zabezpieczenie przed kradzieżą GPS:

Produkty wyposażone w Automower Connect® / Husqvarna Fleet Services ™ natychmiast rozpoczynają śledzenie pozycji GPS i wysyłają powiadomienia do urządzeń. Funkcja ta sprawia, że instalacja Automower® jest wyjątkowo bezpieczna i minimalizuje ryzyko kradzieży.


Niezawodność:

Zautomatyzowane koszenie to przede wszystkim niezawodność. Przez 20 lat Husqvarna rozwijała koncepcję takiej kosiarki aby osiągnąć jak najwyższy stopnień niezawodności, jakości i efektów koszenia przy minimalnym wysiłku.


Doskonały efekt koszenia:

Dzięki nieregularnemu sposobowi koszenia trawnik jest idealnie przycięty i wygląda jak dywan. Niewielkie, ostre jak brzytwa ostrza umożliwiają kosiarce precyzyjne cięcie, dzięki czemu trawa jest bardziej bujna i zielona niż przy koszeniu konwencjonalnymi nożami.


Niski poziom hałasu:

Dzięki wyjątkowemu systemowi koszenia, kosiarki te są bardzo ciche i dyskretne, ponadto pracują tylko wtedy, gdy życzy sobie tego ich właściciel.


Unikalny system koszenia:

Husqvarna Automower® za każdym razem tnie tylko niewelkie źdźbła trawy. Eliminuje to potrzebę zgrabiania pozostałości trawy z trawnika. Mniejsze ścinki oznaczają lepsze nawożenie i soczyście zielony trawnik. Wyposażona w ostre jak brzytwa ostrza montowane na solidnej obracającej się tarczy. Zapewnia to sprawne działanie i bardzo niskie zużycie energii.


Brak emisji spalin:

Automower® jest zasilany elektrycznie i nie wytwarza szkodliwych emisji.


Ochrona przed kradzieżą przez alarm / kod PIN:

Ochrona przed kradzieżą na wysokim poziomie. Jeśli kosiarka zostanie zabrana z miejsca wykonywanej pracy rozlegnie się alarm o wysokim poziomie hałasu, któryi może zostać dezaktywowany tylko za pomocą unikalnego kodu PIN.


Automatyczne ładowanie:

Kiedy kosiarka Automower® potrzebuje więcej mocy, samodzielnie odnajduje drogę do stacji ładującej.


Niewielkie zużycie energii:

Wydajne gospodarowanie energią oznacza niewielkie jej zużycie, umożliwiając kosiarce Automower® pracę za niewielki ułamek kosztów użytkowania kosiarek konwencjonalnych.


Zegar:

Dzięki łatwej do zaprogramowania funkcji tygodniowego timera można precyzyjnie zaplanować odstępy czasu pracy kosiarki Automower®.


Czujniki unoszenia i wywrócenia:

W razie uniesienia kosiarki Automower® bądź jej wywrócenia, noże zatrzymują się automatycznie. Ponadto noże obracają się zdala od zewnętrznej krawędzi maszyny. Jeżeli Automower® napotka przeszkodę, zatrzyma się i zmieni kierunek ruchu, nie powodując żadnych uszkodzeń.


Pogodoodporny:

Kosiarka Automower® może pozostawać w ogrodzie przez całą dobę, gdyż została zaprojektowana tak, aby funkcjonować prawidłowo bez względu na warunki pogodowe. Jej konstrukcja sprawdza się nawet w trudnym klimacie Skandynawii.

Powierzchnia trawnika: 3500 m2 (+/- 20%)
Waga: 17 kg
Wymiary - długość/szerokość/wysokość: 93 x 55 x 29 cm
Obudowa zespołu koszącego: Tworzywo
Głośność: 60 dB(A)
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa
Dodatkowe wyposażenie: Alarm antykradzieżowy, Blokada ustawień, Blokada z kodem PIN, Czujnik podnoszenia, Czujnik ultradźwiękowy, Łączność Bluetooth, Cellular, Profesjonalny interfejs użytkownika, System GPS śledzący skradzioną maszynę, Tarcza osłaniająca, Zderzak, Zegar
Czujnik deszczu: Tak
Liczba punktów startowych: 5
Szpilki mocowania przewodu w zestawie: Nie
Przewód w zestawie: Nie
System ładowania: Automatyczny
Czujnik przechyłu: Tak
Czujnik wzrostu trawy: Tak
Koszenie punktowe: Tak
Możliwość aktualizacji oprogramowania: Tak
Łączność Bluetooth: Tak
Liczba przewodów doprowadzających: 3
System wykrywania stacji ładującej: 4 sposoby
System koszenia: 3 obracające się ostrza
Czujnik podnoszenia: Tak
Dodatkowe noże: 6 szt.
Maksymalny czas aktywności: 24 h
Śledzenie GPS w przypadku kradzieży: Tak
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Produkty podobne/ kompatybilne