
-
-
Koszyk jest pustySuma 0
-
Husqvarna PW 490






























Wyjątkowo duża i mocna myjka wysokociśnieniowa o solidnej i przemyślanej konstrukcji, stworzona do najtrudniejszych zadań związanych z czyszczeniem na zewnątrz. Mosiężna pompa z ceramicznymi tłokami zapewnia wyjątkową trwałość. Zawiera zintegrowany zbiornik na detergent.
Wpisz swój e-mail |
Czas wysyłki | 24 godziny |
Cena przesyłki | 0 |
Dostępność |
Brak towaru
|
Kod kreskowy | |
EAN |
Zostaw telefon |
Cechy charakterystyczne myjki ciśnieniowej Husqvarna PW 490:
- Silnik indukcyjny
- Wysoka wydajność pracy - maksymalne ciśnienie 190 bar
- Kompaktowa, lekka i prosta w przechowywaniu
- Wzmocniony stalowy wąż wysokociśnieniowy
- Mosiężna głowica pompy
- Wielozadaniowa
- Praktyczna
- Tłoki pokryte powłoką ceramiczną
- Spust pistoletu nie wymagający użycia dużej siły
- Regulacja ciśnienia
- Możliwość przechowywania akcesoriów na urządzeniu
- Duże i solidne koła transportowe
- Miejsce na przewód zasilający z funkcją szybkiego uwolnienia
- Wewnętrzny zbiornik na detergent
- Łatwo zwijany i rozwijany wąż na bębnie
- Nowoczesny design
Myjka ciśnieniowa Husqvarna PW 490:
Wyjątkowo duża i mocna myjka wysokociśnieniowa o solidnej i przemyślanej konstrukcji, stworzona do najtrudniejszych zadań związanych z czyszczeniem na zewnątrz. Mosiężna pompa z ceramicznymi tłokami zapewnia wyjątkową trwałość. Dzięki regulacji ciśnienia można idealnie dostosować przepływ i ciśnienie wody. Zawiera zintegrowany zbiornik na detergent, który jest sterowany z panelu przedniego. Mosiężna głowica pompy zapewnia wyjątkową długotrwałą wydajność. W zestawie znajduje się zbrojony stalą wąż wysokociśnieniowy. Uchwyt Low Force aktywuje spust przy mniejszym wysiłku i zapewnia większy komfort dłoni. Silnik indukcyjny zapewnia niezawodną pracę, a aluminiowy uchwyt do przenoszenia ułatwia transport. Posiada szybkozłącze węża, duże i solidne koła dla lepszej przyczepności oraz długą lancę spryskującą, dwie funkcje obrotowe, do regulacji dyszy i szybkiego podłączenia, zapobiegają kłopotom. Schowek na akcesoria, bęben na wąż z metalową prowadnicą ułatwiającą zwijanie i schowek na przewód zasilający zapewniają wydajną pracę. W zestawie dwie dysze.
Mosiężna głowica pompy:
Ta wyjątkowo trwała głowica pompy wykonana jest z mosiądzu, co minimalizuje ryzyko pęknięcia i zapewnia znakomitą długotrwałą wydajność.
Tłoki pokryte powłoką ceramiczną:
Tłoki pokryte powłoką ceramiczną to profesjonalne rozwiązanie, które jeszcze bardziej zwiększa niezawodność działania i obsługi oraz przedłuża żywotność maszyny.
Wzmocniony stalowy wąż wysokociśnieniowy:
Elastyczny wąż wysokociśnieniowy jest wzmocniony stalą, co zapewnia dodatkową wytrzymałość, łatwą obsługę i dłuższą żywotność produktu.
Miejsce na akcesoria:
Wszystkie dołączone akcesoria mogą być przechowywane na maszynie w celu ułatwienia dostępu i wydajniejszej pracy.
Silnik indukcyjny łączy doskonałą wydajność z wysoką trwałością i długą żywotnością.
Przepływ wody i ciśnienie robocze można idealnie wyregulować za pomocą regulatora ciśnienia - i nie zużyjesz więcej wody niż to konieczne. Ustawione ciśnienie utrzymuje się również gdy używasz różnych dysz i akcesoriów.
Wytrzymały, wysuwany uchwyt sprawia, że transport i przechowywanie są wygodne i łatwe.
Dodatkowa długość lancy pozwala na jeszcze lepszą ergonomię pozycji pracy.
Ważne kwestie, takie jak łatwe przemieszczanie i niezawodna przyczepność na nierównym podłożu są zapewnione dzięki dużym kołom zamontowanym na metalowej osi. Pomaga to również przedłużyć żywotność całego produktu.
Solidna i wygodna aluminiowa rączka ułatwia przenoszenie i transportowanie urządzenia.
Obrotowa dysza przeznaczona do wysokiej wydajności czyszczenia pomaga skutecznie pozbyć się trwałych zabrudzeń.
Wszechstronna płaska dysza:
Wielozadaniowa dysza z regulacją ciśnienia może być stosowana do szerokiego zakresu prac zapewniając doskonałe rezultaty.
Zwijany wąż:
Wygodne i wydajne przechowywanie węża z łatwym zwijaniem.
Wewnętrzny zbiornik na detergent:
Dzięki zintegrowanemu zbiornikowi detergentu wystarczy jeden produkt do aplikacji detergentu i mycia. Zbiornik można łatwo wyjąć i ponownie napełnić. Można również użyć oddzielnego zbiornika, wyciągając wąż i podłączając go za pomocą standardowej nakrętki. Na przednim panelu możesz wygodnie dostosować dawkę.
Bęben na wąż: | Tak |
Dodatkowe wyposażenie: | Aluminiowy uchwyt do przenoszenia, Aluminiowy uchwyt teleskopowy, Długa lanca myjąca, Wąż wysokociśnieniowy zbrojony, Wieszaki na akcesoria |
Dysza obrotowa: | Tak |
Dysza płaska z regulacją ciśnienia: | Tak |
Głośność: | 94 dB(A) |
Maksymalna dopuszczalna temperatura wody: | 60 °C |
Maksymalna wysokość samozasysania | 1 m |
Materiał pompy: | Mosiądz |
Pojemność pojemnika na detergent: | 2 l |
Wydatek wody: | 570 - 650 l/h |
Wymiary - długość/szerokość/wysokość: | 35 x 39 x 81 cm |