• Odśnieżarka AL-KO 700 E Snowline

Symbol: 112931

SnowLine 700 E to idealne rozwiązanie na zaśnieżone powierzchnie. Wysoko zaawansowany silnik charakteryzuje się skutecznością działania oraz oszczędnym zużycia paliwa. Dzięki przejrzystemu panelowi oraz wbudowanemu reflektorowi praca z urządzeniem to czysta przyjemność

Maksymalna wysokość zbierania:
54,5 cm
Silnik:
Spalinowy, 7,8 kW/ 375 cm3
System uruchamiania:
Ręczny/ elektryczny 230 V
Szerokość robocza w cm:
70 cm
Brak towaru
7399.00
Wpisz swój e-mail
Czas wysyłki 24 godziny
Cena przesyłki 220
Kurier paleta 220
Kurier paleta ( pobranie ) 250
Dostępność 0 szt.
Waga 118 kg
Zostaw telefon

Opis:

Pożegnaj się ze śniegiem - jeśli masz odśnieżarkę SnowLine 700 E zima nie będzie straszna. Pewne działanie , doskonale wyprofilowane opony z grubym bieżnikiem, duże koła zapewniają dobrą trakcję i manewrowość nawet przy wysokim śniegu. 6 biegów do przodu i 2 biegi wsteczne pozwala na dopasowanie prędkości do warunków pracy. Oszczędny silnik wykonany w technologii górnozaworowej OHV zapewnia wysoką skuteczność działania, co jest widoczne dzięki zwiększonej wydajności i niskim zużyciu paliwa. Łatwe odśnieżanie. W zależności od konstrukcji śnieg jest wyrzucany przez obrotowy wyrzutnik na odległość nawet do 15 m. Napęd kół jest niezależny, dzięki czemu podczas odgarniania śniegu odśnieżarka przesuwa się ze stałą prędkością. Komfortowa obsługa dzięki panelowi z wbudowanym reflektorem, wszystkie istotne dźwignie i przełączniki znajdują się w zasięgu ręki. Opcjonalnie są dostępne podgrzewane uchwyty.

 

Wygodna obsługa:

Dzięki kompaktowej konstrukcji kokpitu ze zintegrowanym reflektorem, dźwignie zmiany biegów oraz manetki znajdują się w zasięgu ręki. Podgrzewane uchwyty zapewniają komfortową pracę.

 

Oszczędna eksploatacja:

Mocne, wysokiej klasy silniki górnozaworowe OHV zapewniają bardzo dobrą skuteczność działania, co jest widoczne dzięki zwiększonej wydajności przy mniejszym zużyciu paliwa.

 

Gwarantowana skuteczność:

Zimowe opony z wysokim bieżnikiem gwarantują optymalną przyczepność i możliwość manewrowania także w najbardziej niesprzyjających warunkach. Oprócz tego za pomocą sześciu biegów do przodu i dwóch biegów do tyłu można łatwo regulować prędkość napędu kół.

 

Łatwe odśnieżanie:

Śnieg wyrzucany jest przez regulowany komin wyrzutowy na odległość nawet do 15 m. Napęd kół jest niezależny, dzięki czemu podczas odgarniania śniegu odśnieżarka przesuwa się do przodu ze stałą prędkością.


Wytrzymałe i niezawodne:

Dzięki przystosowanemu do warunków zimowych, mocnemu silnikowi OHV i dodatkowemu napędowi kół, odśnieżarki SnowLine są szczególnie łatwe w obsłudze. Odśnieżanie jest jeszcze bardziej komfortowe dzięki podgrzewanym uchwytom i rozrusznikowi elektrycznemu, który gwarantuje szybki rozruch także przy wyjątkowo niskich temperaturach. Dzięki dużym szerokościom odgarniania, w krótkim czasie można zgarnąć duże ilości śniegu.

Biegi: 6 do przodu/ 2 do tyłu, koła pompowane
Dodatkowe wyposażenie: Oświetlenie
Maksymalny wyrzut śniegu: 15 m
Podgrzewane rączki: Tak
Pojemność zbiornika w litrach: 6,5 l
Regulacja wyrzutu: Ręczna, 190 stopni
Układ wirników: 2 - stopniowy
Waga: 118 kg
 • Silnik:  Spalinowy 7,8 kW/ 375 cm3
 • Szerokość robocza w cm:  70 cm
 • Maksymalna wysokość zbierania:  54,5 cm
 • System uruchamiania:  Ręczny/ elektryczny 230 V
 • Biegi:  6 do przodu/ 2 do tyłu, koła pompowane 
 • Pojemność zbiornika w litrach:  6,5 l

 • Układ wirników:  2- stopniowy
 • Maksymalny wyrzut śniegu:  15 m
 • Regulacja wyrzutu:  Ręczna, 190 stopni 
 • Podgrzewane rączki:  Tak
 • Dodatkowe wyposażenie:  Oświetlenie 
 • Waga:  118 kg
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Produkty podobne/ kompatybilne