• Odśnieżarka AL-KO 760 TE Snowline

Symbol: 112930

Elektryczny rozrusznik, podgrzewane uchwyty i napęd z 6 biegami do przodu i 2 do tyłu zapewniają komfort pracy w niskich temperaturach. Odśnieżarka SnowLine 760 TE sprawi, że uciążliwe prace zimowe staną się przyjemnością na świeżym powietrzu. Urządzenie posiada napęd gąsiennicowy.

Maksymalna wysokość zbierania:
54,5 cm
Silnik:
Spalinowy, 9 kW/ 420 cm3
System uruchamiania:
Ręczny/ elektryczny 230 V
Szerokość robocza w cm:
76 cm
Brak towaru
10809.00
Wpisz swój e-mail
Czas wysyłki 24 godziny
Cena przesyłki 220
Kurier paleta 220
Kurier paleta ( pobranie ) 250
Dostępność Brak towaru
Waga 126 kg
Zostaw telefon

Opis:

Odśnieżarka SnowLine 760 TE sprawi, że uciążliwe prace zimowe staną się przyjemnością na świeżym powietrzu. Napęd gąsienicowy zapewnia dobrą przyczepność i łatwe manewrowanie nawet w wysokim śniegu. Elektryczny rozrusznik, podgrzewane uchwyty i napęd z 6 biegami jazdy do przodu i 2 do tyłu zapewniają komfort pracy w niskich temperaturach. Wydajny silnik górnozaworowej OHV gwarantuje doskonałą skuteczność działania, co jest widoczne dzięki zwiększonej wydajności przy mniejszym zużyciu paliwa. Odśnieżarka skutecznie zbiera śnieg o szerokości 76 cm i wysokości 54,5 cm. Śnieg wyrzucany jest przez regulowany komin wyrzutowy na odległość nawet do 15 m. Napęd kół jest niezależny , dzięki czemu podczas odgarniania śniegu odśnieżarka przesuwa się do przodu ze stałą prędkością . Szczególnie przydatna zimą jest możliwość uruchomienia silnika za pomocą linki lub elektrycznego rozrusznika - 230 V.

 

Wygodna obsługa:

Dzięki kompaktowej konstrukcji kokpitu ze zintegrowanym reflektorem, dźwignie zmiany biegów oraz manetki znajdują się w zasięgu ręki. Podgrzewane uchwyty zapewniają komfortową pracę.

 

Oszczędna eksploatacja:

Mocne, wysokiej klasy silniki górnozaworowe OHV zapewniają bardzo dobrą skuteczność działania, co jest widoczne dzięki zwiększonej wydajności przy mniejszym zużyciu paliwa.

 

Gwarantowana skuteczność:

Gąsiennicowy układ jezdny gwarantuje optymalną przyczepność i możliwość manewrowania także w najbardziej niesprzyjających warunkach. Oprócz tego za pomocą sześciu biegów do przodu i dwóch biegów do tyłu można łatwo regulować prędkość napędu kół.

 

Łatwe odśnieżanie:

Śnieg wyrzucany jest przez regulowany komin wyrzutowy na odległość nawet do 15 m. Napęd kół jest niezależny, dzięki czemu podczas odgarniania śniegu odśnieżarka przesuwa się do przodu ze stałą prędkością.


Wytrzymałe i niezawodne:

Dzięki przystosowanemu do warunków zimowych, mocnemu silnikowi OHV i dodatkowemu napędowi kół, odśnieżarki SnowLine są szczególnie łatwe w obsłudze. Odśnieżanie jest jeszcze bardziej komfortowe dzięki podgrzewanym uchwytom i rozrusznikowi elektrycznemu, który gwarantuje szybki rozruch także przy wyjątkowo niskich temperaturach. Dzięki dużym szerokościom odgarniania, w krótkim czasie można zgarnąć duże ilości śniegu.

 

 

Biegi: 6 do przodu/ 2 do tyłu, koła pompowane
Dodatkowe wyposażenie: Oświetlenie
Maksymalny wyrzut śniegu: 15 m
Podgrzewane rączki: Tak
Pojemność zbiornika w litrach: 6,5 l
Regulacja wyrzutu: Ręczna, 190 stopni
Układ wirników: 2 - stopniowy
Waga: 126 kg
 • Silnik:  Spalinowy 9 kW/ 420 cm3
 • Szerokość robocza w cm:  76 cm
 • Maksymalna wysokość zbierania:  54,5 cm
 • System uruchamiania:  Ręczny/ elektryczny 230 V
 • Biegi:  6 do przodu/ 2 do tyłu, koła pompowane 
 • Pojemność zbiornika w litrach:  6,5 l

 • Układ wirników:  2- stopniowy
 • Maksymalny wyrzut śniegu:  15 m
 • Regulacja wyrzutu:  Ręczna, 190 stopni 
 • Podgrzewane rączki:  Tak
 • Dodatkowe wyposażenie:  Oświetlenie 
 • Waga:  126 kg
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Produkty podobne/ kompatybilne