• Kategorie
  • Dane techniczne
  • PARK

gregat tnący o szerokości koszenia 110 cm wyposażony w 3 zsynchronizowane noże tnące. Wyposażony w koła prowadzące zapobiegające ewentualnemu skalpowaniu trawnika. Wyposażony jest w elektryczną regulacje wysokości koszenia. Koś trawę nie opuszczając siedziska traktorka.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 71.5 kg.
8038.00
Jeden spośród kilku agregatów tnących o szerokości koszenia 85 cm. Agregat wyposażony jest w 2 noże tnące z systemem QuickFlip. Pasuje do: Park 120, Park 220.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 szt.
Waga 46 kg.
2893.00
Agregat tnący o szerokości koszenia 95 cm. Agregat wyposażony jest w 2 noże tnące z systemem QuickFlip. Pasuje do: Park 320 W, Park 320 PW, Park 340 PWX, Park 640 PWX, Park 740 PWX.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 51 kg.
4501.00
Agregat tnący Combi 95 EL QF o szerokości koszenia 95 cm jest wyposażony w dwa noże i wymienne końcówki ostrzy. Wysokość koszenia można regulować elektrycznie i ustawić w zakresie od 25 do 85 mm. Dodatkową zaletą urządzenia sią koła zapobiegające skalpowaniu trawnika.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 7 szt.
Waga 56 kg.
4715.00
Napęd na tylne koła sprawia, że jazda po śliskiej trawie lub wzniesieniach to żaden problem dla Park 120. Przegubowy układ kierowniczy pozwala na wykonanie precyzyjnych skrętów i wykoszenie nawet ciężko dostępnych fragmentów trawnika. Urządzenie jest ponadto kopaktowe i łatwe w obsłudze.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 szt.
Waga 178 kg.
10698.00
Stiga Park 220 to urządzenie wielozadaniowe. Dzięki wymiennym akcesoriom można swobodnie dostosowywać pracę maszyny do indywidualnych preferencji, natomiast zmiana oprzyrządowania jest prosta i przyjemna. Dzięki swojej budowie jest bardzo skrętna, co ułatwia pracę w ogrodzie.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 172 kg.
11325.00
STIGA Park 320 PW została zaprojektowana i zbudowana przy użyciu wysokiej jakości komponentów. Dzięki wielu praktycznym funkcjom między innymi takimi jak: przegubowy układ kierowniczy, hydrostatyczna przekładnia, system Quickflip, urządzenie idealnie wpasowuje się do każdego ogrodu.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 177 kg.
18942.00
Park 340 PWX jest idealnym partnerem do pielęgnacji dużych trawników, które wymagają częstego koszenia. Posiada napęd 4x4, który zapewnia doskonałą przyczepność nawet na najbardziej nierównym terenie. Do traktora można założyć agregat tnący z zakresem koszenia od 95 do 125 cm.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 4 szt.
Waga 205 kg.
24354.00
Agregat tnący o szerokości koszenia 100 cm wyposażony w 3 zsynchronizowane noże tnące. Wyposażony jest w elektryczną regulacje wysokości koszenia, koła zapobiegające skalpowaniu, regulowany kąt, czy też swobodnie rotujące noże. Koś trawę nie opuszczając siedziska traktora.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Agregat tnący o szerokości koszenia 125 cm wyposażony w 3 zsynchronizowane noże tnące. Posiada elektryczną regulację wysokości koszenia trawy, koła zapobiegające skalpowaniu trawnika oraz System QuickFlip czyli system ułatwiający obsługę agregatu oraz jego czyszczenie jednym ruchem.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Park 640 PWX to połączenie niezawodności, praktyczności oraz przyjemności użytkowania. Napęd na cztery koła idealnie sprawdza się na terenach pochyłych, z nierównym podłożem i do koszenia innych trudnych rodzajów trawników. Dzięki wydajnemu oświetleniu, urządzenie sprawdza się także w nocy.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Park 740 PWX wyróżnia się przegubowym układem kierowniczym 50:50 i umiejscowionym z przodu zespołem tnącym. Traktor posiada napęd na 4 koła gwarantujący stabilną pracę na każdym terenie. Posiada także elektromagnetyczne sprzęgło WOM do łatwego włączania ostrza lub akcesoriów.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Park Pro 340 IX 4WD to maszyna, która podoła praktycznie każdemu zadaniu. Dzięki elektrycznej regulacji wysokości koszeniai wysokość koszenia można łatwo ustawić bez opuszczania siedziska maszyny, natomiast wydajne światła LED pozwalają na pracę zarówno w dzień jak i po zmroku.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Park Pro 540 IX cechuje się niezwykłą zwrotnością, wytrzymałością oraz niezawodnością. Hydrostatyczna skrzynia biegów zapewnia płynną regulację prędkości jazdy, a elektryczna regulacja wysokości koszenia wpływa na wygodę użytkowania. Ponadto posiada wiele przydatnych elementów.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Cechą wyróżniającą Park Pro 740 IOX na tle traktorów ogrodowych jest przegubowy układ kierowniczy 50:50 i agregat tnący umiejscowiony z przodu. Dzięki napędowi na 4 koła bez problemu pokonasz zbocza, nierówne podłoże i błotniste obszary. Urządzenie jest idealne to pracy w każdych warunkach.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny