• Pas na akumulatory FLEXI (zestaw 3)

Symbol: 590 77 67-03

Pas na akumulatory FLEXI jest idealny do wygodnej i wydajnej pracy z dala od gniazdka elektrycznego. Dzięki obciążeniu talii użytkownika, a nie ramion, zmniejsza zmęczenie, zapewniając wydajność i dłuższy czas pracy. Umożliwia przenoszenie zapasowych akumulatorów, oleju, wody i akcesoriów.

Brak towaru
769.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 20
Odbiór osobisty płatność przy odbiorze 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 26
Dostępność 0 szt.
Waga 1.5 kg
Zostaw telefon

Opis:

Zaprojektowany do użytku z produktami akumulatorowymi Husqvarna, pas na akumulatory FLEXI jest idealny do wygodnej i wydajnej pracy z dala od gniazdka elektrycznego. Dzięki obciążeniu talii użytkownika, a nie ramion, zmniejsza zmęczenie, zapewniając wydajność i dłuższy czas pracy. Umożliwia przenoszenie zapasowych akumulatorów, oleju, wody i akcesoriów. Solidnie wykonany z wysokiej jakości materiałów, zaprojektowany pod kątem elastyczności i wygody.

 

Zestaw 3:

  • Pas 
  • Jedna komora 
  • Jedna komora ze złączem 
  • Worek na akcesoria

 

Ten zestaw zawiera złącze do pracy ze wszystkimi produktami akumulatorowymi Husqvarna, w tym produktami wykorzystującymi wewnętrzne akumulatory lub złącza. Zestaw działa ze starszym oprogramowaniem. Jeśli używasz zestawu 3 z akumulatorem wewnętrznym, będziesz potrzebować adaptera do baterii plecakowej (brak w zestawie).

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Produkty podobne/ kompatybilne