• Kategorie
  • Szukaj
  • SEKATORY

Nożyce do żywopłotu STIGA SHT 100 AE są wyposażone w nowy silnik zasilany akumulatorowo, który zapewnia swobodę i komfort użytkowania, niski poziom drgań i ograniczenie czynności obsługowych do minimum, a także cichą pracę bez emisji spalin. Urządzenie jest wyjątkowo proste w obsłudze.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 6 szt.
Waga 2.61 kg.
512.00
Przycinaj, jak chcesz bez żadnych ograniczeń. Teraz możesz to zrobić bez zbędnych przewodów i mieszanek paliw. Zasilany akumulatorowo SHT 24 AE to idealne rozwiązanie dla ceniących sobie wygodę oraz prostotę. Średni czas pracy urządzenia na naładowanym akumulatorze to około 90 min.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 szt.
Waga 3.8 kg.
669.00
Nożyce do żywopłotu STIGA SHT 500 są lekkie, łatwe w obsłudze i ergonomiczne. Doskonale nadają się do pielęgnacji żywopłotów w ogrodach przydomowych. Posiada silnik elektryczny o mocy 500 W, 50 cm podwójne ostrze, obracany uchwyt o 180°, czy też system antywibracyjny.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 7 szt.
Waga 3.1 kg.
320.00
SHT 600 wyposażone zostały w silnik o mocy 600 W, 60-centymetrowy dwufunkcyjny nóż wycinany laserowo z rozstawem zębów 20 mm. Nożyce są lekkie, dzięki czemu łatwo nimi manewrwać. Niski poziom drgań i hałasu pozytywnie wpływa na komfort użytkowania.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 3.3 kg.
460.00
Niezawodne i wygodne w obsłudze nożyce do żywopłotu SHP 60 sprostają najbardziej wymagającym zadaniom dzięki takim cechom, jak silnik o pojemności 24,5 cm³ (0,85 kW), 55 cm podwójny nóż ostrzony laserowo i wiele innych. Nożyce są bezpieczne i łatwe w obsłudze dzięki funkcji Easy Start.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 5.5 kg.
740.00
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu STIGA SHT 24 AE są efektywne i łatwe w obsłudze. Zapewniają one cichą pracę, wydajność, niski poziom drgań i ograniczone wymagania dotyczące konserwacji. Posiadają one 57-cm nóż i uchwyt obracany o 180°, który można ustawić w trzech różnych pozycjach.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
SHT 48 AE to precyzyjne i wydajne cięcie żywopłotu bez nadmiernego hałasu. Dzięki połączeniu laserowo ostrzonych nożyc o długości 61 cm i niezwykle wydajnemu akumulatorowi praca z urządzeniem to przyjemność. Dodatkowymi jej atutami są m.in. lekkość, poręczność i łatwość obsługi.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
SHT 500 AE są wyposażone w nowy silnik zasilany akumulatorowo, który zapewnia swobodę i komfort użytkowania, niski poziom drgań, a także cichą pracę bez emisji spalin. 58-centymetrowy, dwufunkcyjny nóż wycinany laserowo, niewielka waga i obracana rączka zapewniają dokładne cięcie.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
SHT 700 AE są wyposażone w nowy silnik zasilany akumulatorowo, który zapewnia swobodę i komfort użytkowania, niski poziom drgań i ograniczenie czynności obsługowych do minimum, a także cichą pracę bez emisji spalin. Wyposażona w nóż tnący o długości 56 cm, wygodną rączke oraz wiele innych.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
SHT 80 AE to najmocniejszy sekator akumulatorowy spośród wszystkich firmy STIGA. Solidna konstrukcja gwarantująca idealnie równe cięcie, uchwyt obracany o 180°, Przycisk JAM odblokowującym zaciętą gałąź w trakcie pracy, niska waga to tylko niektóre atuty urządzenia.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Nożyce akumulatorowe SHT 900 AE to wysokiej jakości nóż tnący o długości 60 cm ostrzony laserowo, przyjemna praca dzięki ergonomicznemu uchwytowi, Uchwyt obracany o 180°, ustawiany w trzech pozycjach, wysokiej jakości prowadnica oraz wiele innych elementów wpływających na wygodę pracy.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
SPH 700 AE idealnie nada się do drobnych prac w ogrodzie, tam gdzie nie wystarczy zasięg ramion. Postaw na urządzenie zasilane akumulatorem, które nie wytwarza szkodliwych substancji, jest lekkie, ciche oraz niezawodne. Dzięki długości cięcia 48 cm jest w stanie sprostać trudnym zadaniom.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
SPH 900 AE zasilane są silnikiem akumulatorowym o mocy znamionowej 0,5 kW. Średni czas pracy przy urządzenia akumulatorze 2 x 7.5 Ah wynosi około 240 min. Dzięki długości cięcia 50 cm jest w stanie sprostać trudnym zadaniom, nie wytwarzają szkodliwych spalin, są lekkie, ciche i niezawodne.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
SHT 660 sprostają najbardziej wymagającym zadaniom dzięki takim cechom, jak silnik o mocy 0,65 kW, 45,5-centymetrowy podwójny nóż ostrzony laserowo z rozstawem zębów 35 mm, czy też wyposażeniu w automatyczne ssanie. Nożyce SHT 660 są bezpieczne i łatwe w obsłudze.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Spalinowe nożyce do żywopłotu SHT 670 to idealne połączenie mocy, komfortu i zwrotności. Wysokowydajny, wyważony i lekki silnik 0,65 kW oraz wielopunktowy system antywibracyjny sprawiają, że maszyna jest łatwa w obsłudze. Ergonomiczne i regulowane uchwyty gwarantują wygodę pracy.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
SHT 675 K to sekator na silniku Kawasaki o mocy znamionowej 0,63 kW. Posiada podwójne laserowo ostrzone nożyce dwukrotnie hartowane i ocynkowane o długości 69 cm. Wyposażona w automatyczne ssanie, rozrusznik Easy Start oraz wiele innych sprawia, że praca staje się przyjemnością.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny