• Kategorie
  • Szukaj
  • SPALINOWE COMFORT

Kosiarka Comfort 46.0 SP-A spełnia najwyższe standardy trwałości i jakości. Dzięki swojej funkcjonalności jest w pełni przystosowana do wykonywania różnych zadań ułatwiających koszenie. Dodatkowym jej atutem jest bardzo nowoczesny wygląd.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 7 szt.
Waga 34.4 kg.
1370.00 -6% 1292.00
Kosiarka spalinowa Comfort 46.0 SPI-A charakteryzuje się innowacyjnością w połączeniu z nowoczesnym designem oraz trwałością. Dzięki niezawodnej technologii i bogatemu wyposażeniu kosiarka jest dobrym wyborem do pielegnacji trawnika.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 3 szt.
Waga 37.2 kg.
2134.00
Kosiarka spalinowa Comfort 51.0 SP-B charakteryzuje się innowacyjnością w połączeniu z nowoczesnym designem oraz trwałością. Dzięki niezawodnej technologii i bogatemu wyposażeniu kosiarka jest dobrym wyborem do pielegnacji trawnika.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 7 szt.
Waga 35.3 kg.
1759.00 -6% 1649.00
Kosiarka Comfort 42.0 P-A charakteryzuje się wysoką jakością wykonannia w połączeniu z niezawodnością. Dzięki innowacyjnej technologii ułatwia ona pracę w ogrodzie domu. Jej dodatkowym atutem jest bardzo nowoczesny wygląd.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Comfort 46.0 SP-A Plus to urządzenie lekkie, zwrotne i bardzo nowoczesne, dzięki czemu koszenie jest łatwe i przyjemne. Cechuje się wysoką jakością wykonania oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Dodatkowym jej atutem jest bardzo nowoczesny wygląd.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
AL-KO Comfort 46.0 SP-B to urządzenie lekkie, zwrotne i bardzo nowoczesne. Cechuje się wysoką jakością wykonania, przez co spełnia najwyższe standardy trwałości i jakości. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom znacząco ułatwia pracę w ogrodzie.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Comfort 46.0 SPI-B to kosiarka bardzo zwinna i wygodna w pracy, która łączy w sobie niezawodną technologię oraz bogate wyposażenie. Zastosowane w niej wysokiej jakości komponenty sprawiają, iż znacząco zwiększają one żywotność urządzenia.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Comfort 51.0 P-A to bardzo zwinna i wygodna w pracy kosiarka. Posiada funkcję 4 w 1, przez co jest wielozadaniowa. Dzięki niezawodnej technologii i bogatemu wyposażeniu jest ona idealnym pomocnikiem w pielęgnacji trawnika.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Comfort 51.0 SP-B to innowacja i nowoczesny design w połączeniu z niezawodnością. Zastosowane komponenty znacząco zwiększają żywotność urządzenia. Dzięki niezawodnej technologii i bogatemu wyposażeniu kosiarka jest dobrym wyborem w pielęgnacji trawnika.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
AL-KO Comfort 51.0 SP-B Plus to kosiarka wielofunkcyjna, zwrotna i bardzo nowoczesna. Cechuje się wysoką jakością wykonania, przez co spełnia najwyższe standardy trwałości i jakości. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom znacząco ułatwia pracę w ogrodzie.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny