• Kategorie
  • Dane techniczne
  • SPALINOWE

AL-KO Premium 470 SP-H to doskonałe połączenie innowacyjności oraz nowoczesnego wyglądu . Cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania, przez co jest mocna i wytrzymała. Spełnia najwyższe standardy jakości i trwałości, przez co jest idealnym narzędziem do pielęgnacji trawnika.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 35.2 kg.
1949.00
Kosiarka spalinowa Comfort 51.0 SP-B charakteryzuje się innowacyjnością w połączeniu z nowoczesnym designem oraz trwałością. Dzięki niezawodnej technologii i bogatemu wyposażeniu kosiarka jest dobrym wyborem do pielegnacji trawnika.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 7 szt.
Waga 35.3 kg.
1649.00
Kosiarka spalinowa Comfort 46.0 SPI-A charakteryzuje się innowacyjnością w połączeniu z nowoczesnym designem oraz trwałością. Dzięki niezawodnej technologii i bogatemu wyposażeniu kosiarka jest dobrym wyborem do pielegnacji trawnika.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 3 szt.
Waga 37.2 kg.
2134.00
Kosiarka Comfort 46.0 SP-A spełnia najwyższe standardy trwałości i jakości. Dzięki swojej funkcjonalności jest w pełni przystosowana do wykonywania różnych zadań ułatwiających koszenie. Dodatkowym jej atutem jest bardzo nowoczesny wygląd.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 7 szt.
Waga 34.4 kg.
1292.00
Kosiarka spalinowa solo by AL-KO 553 K to maszyna stworzona dla zawodowców do ciężkich zadań. Dzięki zastosowaniu najlepszych komponentów koszenie tym urządzeniem jest jeszcze szybkie i wydajne. Atutem tego urządzenia jest również nowoczesny design.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Korpus wykonany metodą odlewu ciśnieniowego, komfortowa kierownica o ergonomicznym kształcie, napęd kół z wariatorem to tylko niekótre korzyści płynące z kosiarki spalinowej do trawy SOLO by AL-KO 5378 VS ALU. Seria ta została stworzona od profesjonalistów dla profesjonalistów.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Kosiarka spalinowa solo by AL-KO 4858 VS ALU to kompaktowa kosiarka, która oferuje wiele korzyści w połączeniu z solidnością i niezawodnością. Dzięki aluminiowej obudowie jest bardzo wytrzymała i odporna na korozję. Całość dopełnia nowoczesny wygląd.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Kosiarka spalinowa Solo by AL-KO 5210 SP-A to połączenie innowacyjnych rozwiązań z najwyższą jakością i trwałością. Cechuje się wysokim poziomem komfortu pracy, jak również niezawodnością. Dodatkowym jej atutem jest nowoczesny design.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
SOLO by AL-KO 4710 SP-A to doskonałe połączenie innowacyjności oraz nowoczesnego wyglądu . Cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania, przez co jest mocna i wytrzymała. Spełnia najwyższe standardy jakości i trwałości, przez co jest idealnym narzędziem do pielęgnacji trawnika.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Dzięki zastosowanym innowacjom kosiarka spalinowa Solo by AL-KO 4710 P-A oferuje wysoki poziom komfortu pracy. Cechuje się niezawodnością, trwałością i wygodą pracy. Urządzenie bardzo dobrze nadaje się do pielęgnacji trawnika.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Dzięki niezawodnym i wydajnym funkcjom oraz innowacyjnej technologii kosiarka benzynowa AL-KO Premium 520 VSI-B ułatwia pracę w ogrodzie. Jest to urządzenia mocne, wytrzymałe i posiada bardzo nowoczesny design. Koszenie nią jest bardzo przyjemne oraz efektywne.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
AL-KO Highline 520 VS-H to urządzenie mocne, wytrzymałe i bardzo nowoczesne. Jej dodatkowym atutem jest prosta konstrukcja, dzięki której jej przechowywanie jest bezproblemowe i nie wymaga dużych powierzchni. Idealnie nadaje się do pielęgnacji trawników.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny