• Stiga Kosiarka rotacyjna do Silex 95

Symbol: 290950010/10

Silex 95 to kosiarka rotacyjna, przeznaczona do wielozadaniowego urządzenia Silex 95. Wystarczy podłączyć urządzenie do jednostki centralnej, by cieszyć się bezproblemową, sprawną i wysoce wydajną pracą. Kosiarka rotacyjna montowana jest z przodu jednostki centralnej.

Szerokość robocza w cm:
53 cm
Brak towaru
1607.00
Wpisz swój e-mail
Czas wysyłki 24 godziny
Cena przesyłki 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 26
Dostępność 0 szt.
Waga 17.7 kg
Zostaw telefon

Opis:

Skróć czas żmudnej, ogrodowej pracy do minimum i zainwestuj w nowość. Oto kosiarka rotacyjna, przeznaczona do wielozadaniowego urządzenia Silex 95, które zdążyło na dobre zadomowić się w garażach naszych Klientów.

Wystarczy podłączyć urządzenie do jednostki centralnej, by cieszyć się bezproblemową, sprawną i wysoce wydajną pracą – bez względu na wielkość trawnika! Kosiarka rotacyjna montowana jest z przodu jednostki centralnej, a koszenie odbywa się przy użyciu noża o średnicy 53 cm. Bardzo duża moc sprzętu, w połączeniu z łatwością obsługi i przyjemnym sterowaniem sprawia, że jest ono przydatne zarówno w niewielkich przydomowych ogródkach, jak również na bardzo rozległych trawnikach.

stworzeniu tego rozwiązania wykorzystaliśmy nowoczesne technologie oraz wiedzę, co okazało się mieszanką iście wybuchową. Prostota obsługi oraz wysoka jakość działania sprawiają, że odpoczniesz pracując i będziesz mógł rozkoszować się pięknem swoich terenów zielonych – bez względu na ich wielkość. Postaw na sprawdzone rozwiązanie.

Cena nie obejmuje jednostki centralnej Silex 95.

 

Pasuje do następujących urządzeń wielofunkcyjnych Stiga:

  • Urządzenie wielofunkcyjne Silex 95 H
  • Urządzenie wielofunkcyjne Silex 95 B
Waga: 17,7 kg
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Produkty podobne/ kompatybilne