• Kategorie
  • Szukaj
  • TORNADO

Tornado 398 obsługuje funkcję wyrzutu bocznego i system mulczowania STIGA Multiclip. Traktor jest napędzany silnikiem spalinowym STIGA o mocy netto 7,5 kW i jest wyposażony w przekładnię hydrostatyczną obsługiwaną nożnie. Agregat koszący z dwoma nożami ma 98 cm.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
11241.00
Tornado 398 M jest przeznaczony dla tych, którzy chcą kosić w trybie wyrzutu bocznego lub mulczowania. Urządzenie wyposażono w przekładnię manualną, agregat koszący o szerokości 98 cm, dwa noże i 2 koła zapobiegające skalpowaniu trawnika, czy też wygodne siedzisko oraz kierownicę.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
9997.00
Tornado 7108 W zapewnia komfort użytkowania dzięki regulowanemu siedzeniu, miękkiej kierownicy i uchwytowi na kubek. Wszystkie te cechy sprawiają, że jazda staje się czystą przyjemnością. Jest osadzony na wytrzymałej żeliwnej przedniej osi, która bez problemu poradzi sobie w trudnym terenie.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
18680.00
9121 W to imponujący koń roboczy do pielęgnacji trawników, zaprojektowany w celu szybkiego i bezproblemowego koszenia rozległych obszarów trawiastych. Maszyna wyposażona jest w 5.5" szerokoekranowy wyświetlacz, który przekazuje wyraźne, łatwe do odczytania informacje.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
24715.00
Traktor stworzony do mierzenia się z najtrudniejszymi zadaniami w terenie. Inteligentny kolorowy panoramiczny wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala, wyraźnie i czytelnie pokazuje kluczowe parametry eksploatacyjne. Tornado 9121 WX to przemyślana konstrukcja, trwałość, wielozadaniowość i precyzja.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
36895.00