• Kosiarka listwowa 175 cm

Prezentowany osprzęt to kosiarka listwowa o długości ści roboczej 175 cm, która została stworzona jako moduł wymienny do kosiarki bijakowej na długim ramieniu. Urządzenie doskonale sprawdza się do ścinania żywopłotów oraz innych prac, wymagjących wysokiego osprzętu. Osprzęt wzmocniony.

Długość robocza kosiarki:
175 cm
Brak towaru
3499.00
Wpisz swój e-mail
Czas wysyłki 24 godziny
Cena przesyłki 220
Kurier paleta 220
Kurier paleta ( pobranie ) 250
Dostępność Brak towaru
Waga 52 kg
Zostaw telefon

Opis:

Prezentowany osprzęt to kosiarka listwowa o długości roboczej 175 cm, która została stworzona jako moduł wymienny do kosiarki bijakowej na długim ramieniu (maszynę można obejrzeć pod zakładką - osprzęt --> kosiarki bijakowe --> na długim ramieniu). 

Kosiarka bijakowa na długim ramieniu standardowo wyposażona została w bijakowy moduł roboczy. Istnieje jednak możliwość poszerzenia możliwości zadaniowych maszyny poprzez zastosowanie dodatkowego modułu kosiarki listwowej, który wyposażony jest we własny hydrauliczny silnik. Takie rozwiązanie pozwala między innymi dokładnie przycinać żywopłot, jak również doskonale poradzi sobie z innymi zadaniami, które muszą zostać wykonane na większych wysokościach. Najdłuższe kosidło mierzy bowiem aż 190 cm (patrz pozostałe kosiarki listwowe). Połączenie kosiarki bijakowej na długim ramieniu oraz kosiarki listwowej to doskonały partner do wykonywania pracy na wysokościach. 

Urządzenie wyposażone zostało ponadto w specjalne łożyska, które charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością na uszkodzenia, jak również mocniejsze podzespoły, dzięki którym konstrukcja agregatu jest bardziej trwała i stabilna. Wszystkie te elementy mają istotny wpływ na wydłużenie żywotności urządzenia oraz znacznie przedłużają bezproblemową i bezawaryjną pracę z agregatem. Dzięki temu użytkownik ma większą pewność, iż urządzenie nie będzie wymagało naprawy w najmniej odpowiednim momencie. 

Zamieszczone zdjęcia prezentują kosiarkę listwową przed montażem, oraz kosiarkę bijakową na długim ramieniu, na którą zamontowana została kosiarka listwowa. 

 

Zastosowanie:

  • Przycinanie oraz pielęgnacja żywopłotów,
  • Przycinanie oraz pielęgnacja skarp stawów,
  • Ścinanie trawy na paszę i inne.


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Produkty podobne/ kompatybilne