• Kategorie
  • Szukaj
  • ROZDRABNIACZE DO GAŁĘZI

BIO MASTER 2200 umożliwia przerobienie odpadów na ściółkę w prosty i wygodny sposób. Dwa odwracane noże umożliwiają cięcie gałęzi o średnicy do 40 mm na małe kawałki. Urządzenie cechuje się prostotą konstrukcji oraz łatwością w przemieszczaniu. Jest łatwy w montażu i demontażu.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność 1 szt.
Waga 10.4 kg.
793.00
Wyjątkowa technika cięcia i technika walcowa AL-KO, w połączeniu z mocnymi silnikami to główne cechy charakterystyczne LH 2800 Easy Crush. Rozdrabniarka walcowa przekonuje ponadto równomiernym, automatycznym mechanizmem wciągania, czy też stabilnością i łatwością obsługi.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność 2 szt.
Waga 29 kg.
1049.00
Spalinowy rozdrabniacz do prac w przydomowym ogródku lub lesie. Szerokość gałęzi to nawet 5 cm.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
2768.00
BIO SILENT 2500 to niezawodny i cichy pomocnik, który ułatwi porządkowanie ogrodu i utrzymywanie w nim czystości. Wyposażony jest w rolkowy system tnący z ośmioma zębami umożliwiający rozdrabnianie gałęzi o średnicy do 40 mm. Posiada 60 l kosz, natomiast koła ułatwiają transport.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1215.00
AL-KO MH 2800 Crush to rozdrabniacz nożowy z mocnym silnikiem oraz wytrzymałym koszem. Dzięki intuicyjnym rozwiązaniom (np. duże koła, które zapewniają dużą stabilność maszyny podczas pracy) praca z urządzeniem jest prosta, przyjemna oraz bezpieczna.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
899.00
Mechanizm tnący z ukośnie rozmieszczonymi nożami, duży lejek wlotowy i udoskonalony automatyczny mechanizm wciągania, dodatkowy nóż do wstępnego rozdrabniania to tylko niektóre zalety TCS 3000. Dzięki wielu innowacyjnym rozwiązaniom urzadzenie jest trwałe oraz praktyczne.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
3199.00
AL-KO TCS 2500 Duotec zostało stworzone z myślą o wydajnej pracy oraz niezawodności. Dzięki zastosowaniu wielu elementów takich jak na przykład: dodatkowy nóż do wstępnego rozdrabniania, duży lejek wlotowy, innowacyjny mechanizm tnący urządzenie jest bardzo praktyczne i efektowne.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
2799.00