• Kategorie
  • Szukaj
  • ROZDRABNIACZE DO GAŁĘZI

BIO MASTER 2200 umożliwia przerobienie odpadów na ściółkę w prosty i wygodny sposób. Dwa odwracane noże umożliwiają cięcie gałęzi o średnicy do 40 mm na małe kawałki. Urządzenie cechuje się prostotą konstrukcji oraz łatwością w przemieszczaniu. Jest łatwy w montażu i demontażu.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 10.4 kg.
728.00
Wyjątkowa technika cięcia i technika walcowa AL-KO, w połączeniu z mocnymi silnikami to główne cechy charakterystyczne LH 2800 Easy Crush. Rozdrabniarka walcowa przekonuje ponadto równomiernym, automatycznym mechanizmem wciągania, czy też stabilnością i łatwością obsługi.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 szt.
Waga 29 kg.
1049.00
Spalinowy rozdrabniacz do prac w przydomowym ogródku lub lesie. Szerokość gałęzi to nawet 5 cm.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
BIO SILENT 2500 to niezawodny i cichy pomocnik, który ułatwi porządkowanie ogrodu i utrzymywanie w nim czystości. Wyposażony jest w rolkowy system tnący z ośmioma zębami umożliwiający rozdrabnianie gałęzi o średnicy do 40 mm. Posiada 60 l kosz, natomiast koła ułatwiają transport.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
AL-KO MH 2800 Crush to rozdrabniacz nożowy z mocnym silnikiem oraz wytrzymałym koszem. Dzięki intuicyjnym rozwiązaniom (np. duże koła, które zapewniają dużą stabilność maszyny podczas pracy) praca z urządzeniem jest prosta, przyjemna oraz bezpieczna.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
AL-KO TCS 2500 Duotec zostało stworzone z myślą o wydajnej pracy oraz niezawodności. Dzięki zastosowaniu wielu elementów takich jak na przykład: dodatkowy nóż do wstępnego rozdrabniania, duży lejek wlotowy, innowacyjny mechanizm tnący urządzenie jest bardzo praktyczne i efektowne.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Mechanizm tnący z ukośnie rozmieszczonymi nożami, duży lejek wlotowy i udoskonalony automatyczny mechanizm wciągania, dodatkowy nóż do wstępnego rozdrabniania to tylko niektóre zalety TCS 3000. Dzięki wielu innowacyjnym rozwiązaniom urzadzenie jest trwałe oraz praktyczne.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny