• Kategorie
  • Szukaj
  • ROZDRABNIACZE DO GAŁĘZI

BIO SILENT 2500 to niezawodny i cichy pomocnik, który ułatwi porządkowanie ogrodu i utrzymywanie w nim czystości. Wyposażony jest w rolkowy system tnący z ośmioma zębami umożliwiający rozdrabnianie gałęzi o średnicy do 40 mm. Posiada 60 l kosz, natomiast koła ułatwiają transport.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność Mało
Waga 27.8 kg.
1499.00 -13% 1299.00
szt. Do przechowalni
Spalinowy rozdrabniacz do prac w przydomowym ogródku lub lesie. Szerokość gałęzi to nawet 5 cm.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność Mało
Waga 84 kg.
3605.00 3599.00
szt. Do przechowalni
BIO MASTER 2200 umożliwia przerobienie odpadów na ściółkę w prosty i wygodny sposób. Dwa odwracane noże umożliwiają cięcie gałęzi o średnicy do 40 mm na małe kawałki. Urządzenie cechuje się prostotą konstrukcji oraz łatwością w przemieszczaniu. Jest łatwy w montażu i demontażu.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność Mało
Waga 10.4 kg.
823.00 -3% 799.00
szt. Do przechowalni
Rozdrabniacz do gałęzi jest jedną z podstawowych maszyn w arsenale każdego ogrodnika. Po większości prac pielęgnacyjnych w ogrodzie zostaje zawsze masa gałęzi z którymi coś trzeba zrobić, a najlepszym rozwiązaniem tego problemu będzie ich rozdrobnienie i ponowne wykorzystanie. Rozdrobniony materiał możemy z powodzeniem wykorzystać do ściółkowania rabatek jako zamiennik kory, już nawet kilkucentymetrowa warstwa ochroni podłoże w okresie letnim przed nadmiernym przesychaniem, a w zimie zapobiegnie głębokiemu przemarzaniu gleby.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność Mało
Waga 71 kg.
2705.00
szt. Do przechowalni
Rozdrabniacz do gałęzi jest jedną z podstawowych maszyn w arsenale ekologicznego ogrodnika. Po większości prac pielęgnacyjnych w ogrodzie zostaje zawsze masa gałęzi z którymi coś trzeba zrobić, a najlepszym rozwiązaniem tego problemu będzie ich rozdrobnienie i ponowne wykorzystanie. Rozdrobniony materiał możemy z powodzeniem wykorzystać do ściółkowania rabatek jako zamiennik kory. Sercem rozdrabniacza AL-KO LH 2810 jest wysokowydajny silnik elektryczny o mocy 2800 W, który zapewnia maszynie stabilną pracę i duży zapas mocy by poradzić sobie z gałęziami nawet do 42 mm średnicy. System tnący rozdrabniacza opiera się na zastosowaniu wałka - frezu.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1399.00 -4% 1349.00
Wyjątkowa technika cięcia i technika walcowa AL-KO, w połączeniu z mocnymi silnikami to główne cechy charakterystyczne LH 2800 Easy Crush. Rozdrabniarka walcowa przekonuje ponadto równomiernym, automatycznym mechanizmem wciągania, czy też stabilnością i łatwością obsługi.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
AL-KO MH 2800 Crush to rozdrabniacz nożowy z mocnym silnikiem oraz wytrzymałym koszem. Dzięki intuicyjnym rozwiązaniom (np. duże koła, które zapewniają dużą stabilność maszyny podczas pracy) praca z urządzeniem jest prosta, przyjemna oraz bezpieczna.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Rozdrabniacz spalinowy 212cm3 Faworyt PRS212 Zapraszamy do zapoznania się z naszym rozdrabniaczem spalinowym 212cm3 Faworyt PRS212. Ten solidny i wydajny sprzęt jes...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny