• Kategorie
  • Dane techniczne
  • ROBOTY KOSZĄCE

Autoclip 230 S zostało wyposażone w akumulator litowo-jonowy, 4-zębne ostrze, które gwarantuje 25 cm szerokość koszenia, zakres wysokości koszenia między 2,5-6 cm oraz wiele innych. Urządzenie jest niezwykle inteligentne oraz wszechstronne. Gwarantuje idealnie równą trawę bez ingerencji człowieka.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 szt.
Waga 10.1 kg.
6969.00
Autoclip 225 S to zaawansowane technologicznie urządzenie, które potrafi samodzielnie pielęgnować trawnik, oceniając jego stan i dobierając odpowiednio szybkość pracy do wymogów danego obszaru koszenia. Urządzenie dzięki wielu funkcjom prawy, że trawa zawsze będzie soczysta i świeża.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 szt.
Waga 9.8 kg.
5944.00
Autoclip M5 to robot koszący umożliwiający koszenie trawników o powierzchni do 500 m². Akumulator litowo-jonowy o pojemności 2,5 Ah umożliwia cichą pracę bez emisji spalin. Posiada stalowy nóż o średnicy 25 cm, który zapewnia prawidłowy wzrost trawy. Wyposażony w czujnik deszczu.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 9.5 kg.
4304.00
Automower® 430X to zaawansowany i pełnowymiarowy model z serii X-line. Nawigacja wspomagana GPS i wiele funkcji, w tym Automower® Connect, to inteligentny sposób na utrzymanie zielonego, zdrowego i doskonale skoszonego trawnika. Dodatkowo jest on bardzo lekki i poręczny.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 13.2 kg.
14099.00
Kompaktowa 3-kołowa kosiarka automatyczna do efektywnego koszenia trawy na otwartych przestrzeniach. Przeznaczona do mniejszych trawników o powierzchni do 600 m². Jest łatwa w użyciu i bardzo cicha podczas pracy, a także oferuje personalizację ustawień.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 6.7 kg.
3999.00
Automower® 420 to dobrze wyposażona, duża kosiarka automatyczna do wydajnego koszenia wymagających trawników. Przeznaczona do koszenia większych powierzchni do 2200 m², a także może obsługiwać zbocza o nachyleniu do 45%. Bardzo bogato wyposażona.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 11.5 kg.
10999.00
Autoclip 550 SG to idealny robot przeznaczony do dużych trawników o powierzchni do 5000 m², który umożliwia koszenie 8-śmiu obszarów. Umożliwia inteligentne zarządzanie koszeniem za pomocą Smart Cut System, wspomaganej przez GPS funkcji podziału, która dokładnie odwzorowuje trawnik.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
530 SG to łatwy montaż, wyjątkowy design i co najważniejsze niezawodność i dokładność koszenia. Wydajny, cichy, ekologiczny, bezpieczny to tylko niektóre cechy prezentowanego robota. Posiada zintegrowany system GPS do mapowania koszonego terenu oraz funckcję zdalnego sterowania.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Autoclip 528 S jest wyposażony w silnik bezszczotkowy oraz akumulator o pojemności 7,5 Ah. Szerokość koszenia wynosi 29, a zakresy wysokości koszenia można regulować między 2,5 a 7 cm. Robot wyposażony został w szereg innowacyjnych rozwiązań, dzięki czemu jest niezwykle intuicyjny.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Autoclip 524 S to niezwykle funkcjonalny, niezawodny, a przy tym niezwykle bezpieczny robot koszący. Napędzany jest silnikiem akumulatorowym o pojemności 7,5 Ah, a jego czas pracy wynosi około 210 min na jednym ładowaniu. Szerokość robocza wynosi 29 cm, a prędkość koszenia to 30 m/min.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Autoclip 228 S to robot koszący, który może pracować maksymalnie przez 3,5 godziny i jest przeznaczony do koszenia dużych obszarów do 1600 m². 25-cm stalowy nóż umożliwia dokładne koszenie, a bezszczotkowy silnik działa cicho i jest energooszczędny. Urządzenie innowacyjne.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Autoclip M7 to robot do trawników o powierzchni do 750 m². Może działać w cyklach dwugodzinnych, dzieląc trawnik na trzy osobne obszary koszenia. Zasilana akumulatorem litowo-jonowym jest kompaktowa, cicha i ekologiczna. Posiada czujniki deszczu, funkcję bezpieczeństwa i tryb EKO.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny