• Kategorie
  • Szukaj
  • PRZYCZEPY

Przyczepa dwuosiowa z możliwością kiprowania o wymiarach 125 x 240 x 40 cm, wyposażona w duży siłownik umożliwiający wysyp, stópkę podporową, tylne oświetlenie i wiele innych. Montaż przyczepy do traktora odbywa się za pomocą sworznia. Maksymalna ładowność przyczepy to 2500 kg.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność Mało
Waga 440 kg.
11999.00
szt. Do przechowalni
Przyczepa z możliwością kiprowania o wymiarach 125 x 205 x 40 cm. Wyposażona została m.in w: jedną oś wykonaną z trwałego materiału, pojedynczy duży siłownik, wygodną w użytkowaniu stópkę podporową oraz wiele innych. Montaż przyczepy do traktora odbywa się za pomocą sworznia.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Przyczepa z nadstawkami z możliwością kiprowania o wymiarach 125 x 205 cm. Wyposażona została m.in w: jedną oś wykonaną z trwałego materiału, pojedynczy duży siłownik, wygodną w użytkowaniu stópkę podporową oraz wiele innych. Montaż przyczepy do traktora odbywa się za pomocą sworznia.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Przyczepa z możliwością kiprowania o wymiarach 132 x 282 x 40 cm. Wyposażona została m.in w: jedną oś wykonaną z trwałego materiału, pojedynczy duży siłownik, wygodną w użytkowaniu stópkę podporową oraz wiele innych. Montaż przyczepy do traktora odbywa się za pomocą sworznia.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Przyczepa z nadstawkami z możliwością kiprowania o wymiarach 132 x 282 cm. Wyposażona została m.in w: jedną oś wykonaną z trwałego materiału, pojedynczy duży siłownik, wygodną w użytkowaniu stópkę podporową oraz wiele innych. Montaż przyczepy do traktora odbywa się za pomocą sworznia.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Przyczepa z możliwością kiprowania o wymiarach 156 x 283 x 40 cm. Wyposażona została m.in w: jedną oś wykonaną z trwałego materiału, pojedynczy duży siłownik, łatwo regulowalne kółko podporowe oraz wiele innych. Montaż przyczepy do traktora odbywa się za pomocą sworznia.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Przyczepa z możliwością kiprowania o wymiarach 110 x 215 x 40 cm, wyposażona w duży siłownik umożliwiający wysyp, stópkę podporową, tylne oświetlenie i wiele innych. Montaż przyczepy do traktora odbywa się za pomocą sworznia. Maksymalna ładowność przyczepy to 1500 kg.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Przyczepa z możliwością kiprowania o wymiarach 130 x 200 x 40 cm, wyposażona w duży siłownik umożliwiający wysyp, stópkę podporową, tylne oświetlenie i wiele innych. Montaż przyczepy do traktora odbywa się za pomocą sworznia. Maksymalna ładowność przyczepy to 1500 kg.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Przyczepa rolnicza z możliwością kiprowania o wymiarach 180 x 300 x 40 cm. Wyposażona została m. in. w pojedynczy duży siłownik, łatwo regulowalne kółko podporowe, tylne oświetlenie, duże balonowe koła, czy też hamuec hydrauliczny. Max. ładowność przyczepy - 4000 kg. Montaż-za pomocą sworznia
Ten produkt jest aktualnie niedostępny