• Kategorie
  • Szukaj
  • ZAMIATARKI

Zamiatarka jednoszczotkowa bez kosza ze szczotką PPN (plastik) o szerokośći roboczej 130 cm. Osprzęt charakteryzuje się uniwersalnością w połączeniu z niezwykle trwałą i niezawodną konstrukcją. Innowacyjna budowa pozwala na montaż osprzętu zarówno z przodu, jak i z tyłu traktora.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność Mało
Waga 128 kg.
6999.00
szt. Do przechowalni
Zamiatarka jednoszczotkowa z koszem ze szczotką PPN (plastik ) + stal o szerokośći roboczej 130 cm. Osprzęt charakteryzuje się uniwersalnością w połączeniu z niezwykle trwałą i niezawodną konstrukcją. Innowacyjna budowa pozwala na montaż osprzętu zarówno z przodu, jak i z tyłu traktora.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność Mało
Waga 197 kg.
9599.00
szt. Do przechowalni
Zamiatarka jednoszczotkowa bez kosza ze szczotką PPN (plastik) + stal o szerokośći roboczej 130 cm. Osprzęt charakteryzuje się uniwersalnością w połączeniu z niezwykle trwałą i niezawodną konstrukcją. Innowacyjna budowa pozwala na montaż osprzętu zarówno z przodu, jak i z tyłu traktora.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Zamiatarka jednoszczotkowa z koszem ze szczotką PPN (plastik) o szerokośći roboczej 130 cm. Osprzęt charakteryzuje się uniwersalnością w połączeniu z niezwykle trwałą i niezawodną konstrukcją. Innowacyjna budowa pozwala na montaż osprzętu zarówno z przodu, jak i z tyłu traktora.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Zamiatarka jednoszczotkowa napędzana z pompy hydraulicznej traktora o szerokości roboczej 150 cm. Osprzęt charakteryzuje się uniwersalnością w połączeniu z niezwykle trwałą i niezawodną konstrukcją. Innowacyjna budowa pozwala na montaż osprzętu zarówno z przodu, jak i z tyłu traktora.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Zamiatarka jednoszczotkowa napędzana z pompy hydraulicznej traktora o szerokości roboczej 220 cm. Osprzęt charakteryzuje się uniwersalnością w połączeniu z niezwykle trwałą i niezawodną konstrukcją. Innowacyjna budowa pozwala na montaż osprzętu zarówno z przodu, jak i z tyłu traktora.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Zamiatarka jednoszczotkowa z koszem napędzana WOM z traktora o szerokości roboczej 115 cm. Osprzęt charakteryzuje się uniwersalnością w połączeniu z bardzo trwałą konstrukcją. Dzięki swojej stosunkowo niewielkiej wadze doskonale sprawdzi się także do mniejszych traktorów komunalnych.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
  • Polecamy