• Kategorie
  • Szukaj
  • PODKRZESYWARKI

SMT 100 AE idealnie nada się do drobnych prac w Twoim ogrodzie tam gdzie nie wystarczy zasięg Twoich ramion. Urządzenie jest bardzo lekkie i poręczne. Wyposażone zostało w automatyczną pompę olejową, prowadnicę o długości 20 cm, zasilanie akumulatorowe i wiele innych.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność Mało
Waga 5 kg.
1199.00 -8% 1099.00
szt. Do przechowalni
Zapomnij o drabinach i potencjalnie niebezpiecznym wspinaniu się na drzewa - teraz możesz łatwo bezpiecznie i komfortowo sięgnąć wysokich gałęzi i trudno dostępnych wierzchołków żywopłotu z ziemi! Urządzenie Stiga MT 500e to pilarka łańcuchowa i sekator do cięcia żywopłotu.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność Mało
Waga 6 kg.
1275.00
szt. Do przechowalni
Urządzenie wielofunkcyjne 5w1 SMT 226 doskonale sprawdza się przy różnego rodzaju pracach w ogrodzie. Dzięki wymiennym akcesoriom będziesz w stanie wykonać każde prace pielęgnacyjne szybko i skutecznie. Urządzenie napędzane jest silnikiem spalinowym o mocy 0,7 kW.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność Mało
Waga 7.3 kg.
1699.00 -6% 1589.00
szt. Do przechowalni
Stiga MT 330 to urządzenie wielofunkcyjne, które jest doskonałym wyborem dla osób, które szukają jednego narzędzia, przy pomocy którego będą mogli podciąć trawę na krawędziach trawnika, dokonać podcinki gałęzi drzewek w ogrodzie, a także wykonać wszelkich prac pielęgnacyjnych związanych z żywopłotami. Dzięki zastosowaniu tego urządzenia zaoszczędzisz sporo miejsca w swojej komórce na narzędzia, gdyż nie musisz kupować do tych zadań osobnych narzędzi.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność Mało
Waga 7.1 kg.
1599.00 -3% 1549.00
szt. Do przechowalni
Zapomnij o drabinach i potencjalnie niebezpiecznym wspinaniu się na drzewa - teraz możesz łatwo bezpiecznie i komfortowo sięgnąć wysokich gałęzi i trudno dostępnych wierzchołków żywopłotu z ziemi! Urządzenie Stiga MT 500e to pilarka łańcuchowa i sekator do cięcia żywopłotu. W zestawie akumulator o pojemności 4 Ah oraz ładowarka.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
MT 100e to urządzenie, które idealnie nada się do drobnych prac w Twoim ogrodzie tam gdzie nie wystarczy zasięg Twoich ramion. Postaw na urządzenie z akumulatorem o pojemności 4 Ah. Jeśli urządzenie się rozładuje to możesz być spokojny - ładowarkę również zawarliśmy w cenie produktu w związku z czym działaj i ciesz się uporządkowanym ogrodem.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
  • Polecamy