Pielniko-obsypnik świetnie radzi sobie zarówno w pracach ogrodniczych, jak i zwykłych uprawach polowych. Urządzenie jest wielostronne, dzięki czemu po odpowiedniej wymianie niektórych części roboczych bez problemu poradzi sobie z wypielaniem międzyrzędzi, jak również obsypywaniem redlin.
Dostępność:
Mało
1
szt.
Cena:2199.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
szt.
Zamówienie telefoniczne: 602 696 810
Dostępność i dostawa
Czas wysyłki: 24 godziny
Cena przesyłki:
1000
Kurier paleta ( pobranie )1000
Kurier paleta1000
Więcej o produkcie
Wymiary - długość/szerokość/wysokość::
102 x 165 x 106 cm
Waga:
104 kg
Kod kreskowy:
EAN:
Opis:
Prezentowany osprzęt to pielniko-obsypnik, który świetnie radzi sobie zarówno w pracach ogrodniczych, jak i zwykłych uprawach polowych. Urządzenie jest wielostronne, dzięki czemu po odpowiedniej wymianie niektórych części roboczych bez problemu poradzi sobie z wypielaniem międzyrzędzi, jak również obsypywaniem redlin.
Pielniko - obsypnik może być stosowany do:
Prac pielęgnacyjnych międzyrzędzi podczas uprawy ziemniaków oraz innych roślin takich jak na przykład: buraki, warzywa i inne.
Szerokość międzyrzędzi uprawianych roślin może wahać się między 62,5 do 67,5 dla ziemniaków, natomiast dla pozostałych upraw płaskich szerokość międzyrzędzi uprawianych roślin zaczyna się od 18 cm.
Dane techniczne:
Wymiary - długość/szerokość/wysokość::
102 x 165 x 106 cm
Montaż: Zakładany na mocowaniu 3-punktowym traktora Kat-1
Wyposażenie: 3 sekcje pielników o obsypników, które posiadają płynny zakres regulacji
Szerokość uprawianych międzyrzędzi: 62,5 - 67,5 cm
Maksymalna wydajność: 0,63 -1,01 ha/h
Wymiary - długość/szerokość/wysokość: 102 x 165 x 106 cm
Waga: 104 kg
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.