TC 138 to łatwy w obsłudze traktor ogrodowy idealny dla właścicieli domów o małych i średnich ogrodach. Maszyna doskonale zbiera ścinki trawy, liście i inne resztki roślinne dając estetyczne rezultaty pracy. Posiada duży, zintegrowany kosz, który łatwo opróżnić z fotela operatora. Wyposażony w potężny silnik Husqvarna Series nie wymagający użycia ssania przy rozruchu oraz przekładnię hydrostatyczną sterowaną pedałem. Nakładka BioClip i deflektor do wyrzutu tylnego dostępne jako opcja.

SILNIK
Producent silnika Briggs & Stratton
Nazwa silnika Husqvarna Series
Cylindry 1
Prądnica 5&3 A
Moc znamionowa 8,6 kW 2600 obr/min
Akumulator 12 V 28 Ah
Rodzaj paliwa Benzyna
Pojemność zbiornika paliwa 5,7 lit .
Filtr oleju tak
Napęd Sterowana pedałem
Szerokość cięcia 97 cm
Rolka podporowa nie
Kółka podporowe 2
Rodzaj kierownicy Standard
Ochrona przednia Brak
Pojemnik na trawę W komplecie
Pojemność kosza 220 l
Deflektor Dostępny dodatkowo

TRAK-TOM to największy wybór TRAKTORKÓW KOSIAREK samojezdnych w Polsce. Zwykle 300 sztuk na stanie. Posiadamy kosiarki samojezdne różnego typu na każdy areał. Na rynku staramy wyróżnić się: - Największym stanem magazynowym profesjonalnych dużych, średnich i małych kosiarek - traktorków zapewniając duży wybór maszyn dla potrzeb każdego z naszych klientów. - W pełni odpowiedzialną fachową poradą przy wyborze maszyny dla Państwa w razie potrzeby. - Posiadamy swój serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (również mobilny) oraz przeszkolonych mechaników. - Dużą dostępnością części i różnego rodzaju akcesoriów do maszyn które sprzedajemy.

ZAWSZE STAWIAMY NA UCZCIWOŚĆ I PRZYZWOITOŚĆ, A NASZYM NAJWIĘKSZYM CELEM JEST ZADOWOLENIE KLIENTA. PROWADZIMY SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY.

CENA: 14 900 ZŁ

TRAK-TOM POCZESNA


42-262 Kolonia Poczesna, ul. 1-go Maja 20 k. Częstochowy
Skrzyżowanie z DK1 tel: 515-660-031