Opis:
Powystawowy traktorek Stiga Combi 2072 H to połączenie zaawansowanych rozwiązań technicznych, a co za tym idzie wygody użytkowania w bardzo rozsądnej cenie.

Hydrostatyczna skrzynia biegów, obsługiwana ręcznie, sprawia że zarówno zmiana prędkości jak i kierunku jazdy jest bardzo prosta i intuicyjna. Kosiarka wyposażona jest w agregat koszący wyposażony w jedno ostrze o długości 72 cm. Skoszona trawa zbierana jest do kosza o pojemności 170 l.

Pomyślano również o trawnikach które nie wymagają koszenia ze zbieraniem, dzięki funkcji mulczowania, trawnik skosisz szybciej, bez zastanawiania co zrobić z urobkiem.

Podsumowując: mały, lekki, zwrotny i prosty w obsłudze traktorek, który z pewnością starannie skosi trawnik o nieregularnych kształtach. Stiga 2072 H to kompaktowy traktorek do koszenia małych i średnich trawników. Niewielkie wymiary oraz mały promień skrętu umożliwią sprawną pracę nawet w trudno dostępnych miejscach.


Dane techniczne:

Silnik:
 • Model silnika: 7250
 • Pojemność skokowa; 414 cm³
 • Liczba cylindrów: 1
 • Moc znamionowa silnika: 12 KM
 • Obroty silnika: 2800 rpm

System tnący:
 • Szerokość koszenia: 72 cm
 • Liczba wysokości koszenia: 7-stopniowa
 • Zakres wysokości koszenia: 3-8 cm

Przekazanie napędu:
 • Przekładnia: Hydrostatyczna

Wyposażenie:
 • Pojemność kosza: 170 l
 • Rodzaj fotela: Komfortowy
 • Panel: Tak z LED


W cenę maszyny wliczony jest pełen przegląd (wymiana wszystkich filtrów i płynów).

Traktorek jest sprawdzony, przygotowany do pracy.

Przed zakupem istnieje możliwość przetestowania każdej z naszych maszyn.

Podczas dokonywania zakupu nasi specjaliści służą pomocą przy wyborze maszyny, która najlepiej wpasuje się w preferencje i oczekiwania klienta.

Na każdą ze sprzedawanych maszyn udzielamy gwarancji.

Możliwość wystawienia faktury VAT.

Dysponujemy własnym transportem traktorków na terenie Polski i Europy, dzięki czemu przy dostawie istnieje możliwość sprawdzenia zakupionej maszyny.

Nasz kierowca udzieli państwu ponadto dokładnego instruktażu maszyny.

Możliwa jest także wysyłka kurierska na terenie kraju, po wcześniejszych oględzinach maszyny.

Posiadamy także rozbudowany serwis z wykwalifikowaną kadrą pracowników. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla naszych klientów.

W swojej ofercie posiadamy również wszelkiego rodzaju części, płyny, materiały eksploatacyjne i wiele innych. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór maszyn o podobnych parametrach (jeśli nie został jeszcze wystawiony taki, który mógłby spełnić Państwa potrzeby prosimy o kontakt, a dobierzemy odpowiedni sprzęt i prześlemy indywidualną ofertę).


Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu:
602 696 810    lub    506 714 426 

Powystawowy Traktorek kosiarka Rider Stiga 2072H stan idealny jak nowy Radomsko - image 1Powystawowy Traktorek kosiarka Rider Stiga 2072H stan idealny jak nowy Radomsko - image 1Powystawowy Traktorek kosiarka Rider Stiga 2072H stan idealny jak nowy Radomsko - image 1Powystawowy Traktorek kosiarka Rider Stiga 2072H stan idealny jak nowy Radomsko - image 1