• O nas

  • O NAS

HISTORIA

 
Od 9 lat zajmujemy się bezpośrednim importem, sprzedażą oraz serwisem używanych traktorków i kosiarek profesjonalnych, Długoletnie doświadczenie oraz rzetelna i kompleksowa obsługa zaprocentowała zyskaniem szerokiego grona klientów. Obecnie możemy się poszczycić mocną i stabilną pozycją w branży kosiarek, mini traktorów kompaktowych, jaką udało nam się przez ten czas wypracować.
 

KONKURENCYJNOŚĆ


Firma posiada bardzo bogatą wiedzę teoretyczną oraz wieloletnie doświadczenie praktyczne w zakresie swojej działalności.
Zdobyta wiedza i doświadczenie umożliwia aby asortyment był idealnie dostosowany do potrzeb przyszłych klientów. Nie od dzisiaj wiadomo, że jest to czynnik odgrywający pierwszorzędną rolę w prosperowaniu firmy. Oferowane usługi mają zadowalać ludzi, to do ich potrzeb i oczekiwań dostosowujemy nasze produkty.

Naszym mottem jest profesjonalna analiza potrzeb Klientów i wybranie indywidualnego rozwiązania, które nie pozwoli na nieprzemyślany i przypadkowy zakup.

Naszym Klientom oferujemy szeroki asortyment wysokiej jakości, profesjonalnego sprzętu, który można sprawdzić w naszym ogrodzie testowym.

Oferujemy serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz wszelkie innowacyjne adaptacje osprzętu.

Prowadzimy szkolenia z zakresu użytkowania i obsługi maszyn.

Importujemy i regenerujemy maszyny używane dopasowane do indywidualnych potrzeb i wskazówek sugerowanych przez Klientów.


ROZWÓJ

 
Przełomowy dla prowadzonej firmy był rok 2011, kiedy firma przyjęła oficjalną nazwę TRAK-TOM, której pierwszy człon nawiązywał do oferowanego asortymentu, czyli sprzedaży traktorków samojezdnych, drugi natomiast jest skrótem nazwiska założycieli.

Dzięki poszerzeniu działalności stworzono nowe miejsca pracy, w których pracuje rodzinna, przyjazna atmosfera, a pracownicy swoje obowiązki wykonują z pasją oraz zaangażowaniem.

Firma oferuje niezwykle bogaty wachlarz kosiarek znanych i prestiżowych marek, m.in. Kubota, John Deere, Iseki, Yanmar, Stiga, Mtd, Wolf Garten, Cub Cadet.

Kolejnym etapem rozwoju było wybudowanie profesjonalnej hali sprzedaży z dużym zapleczem magazynowym, tak aby klienci mieli możność nieskrępowanego poruszania się i zapoznania z oferowanymi produktami.


OBECNIE

 
Dzisiaj TRAK-TOM to duża nowoczesna firma, wychodząca naprzeciw potrzebom klienta, adaptująca najlepsze i innowacyjne rozwiązania branżowe, a zespół to zgrana ekipa fachowców najwyższej klasy. Z naszych usług korzystają nie tylko nasi rodacy, ale również klienci z niemal całej Europy, m. in. Niemiec, Litwy, Czech, Słowacji i Ukrainy.

20190727_152300.jpg