Opis:
Ogłoszenie dotyczy profesjonalnej kosiarki KUBOTA GZD 21HD. Prezentowana maszyna to bardzo wydajna i zwrotna kosiarka z zerowym promieniem skrętu, przeznaczona do wykaszania dużych areałów w trudnych warunkach. Data produkcji urządzenia to 2008r. Kosiarka w perfekcyjnym stanie z gwarancją.


Dane techniczne:

Silnik:
Kosiarka wyposażona w potężny 21 KM 3-cylindrowy silnik wysokoprężny, łączący niezrównaną zwrotność, ultra-wydajny system cięcia i zbierania oraz kosz górnego wysypu trawy wyrzucający trawę na wysokości od 0,9 m i 1,8 m nad ziemią.


Zerowy promień skrętu:
Wyjątkowy system układu kierowniczego pozwala na zawracanie maszyną w miejscu. Sterowanie odbywa się za pomocą dwóch dźwigni, z których każda kontroluje napęd jednego koła. W momencie zawracania koła mogą obracać się w przeciwnych kierunkach dzięki czemu kosiarka obraca się wokół własnej osi. Cecha ta umożliwia koszenie trawy w gęsto zalesionych parkach, ogrodach i terenach zielonych w miastach.


Przeniesienie napędu:
Obecność wałka przegubowego do napędu decka tnącego i przekładni kątowej do napędu kół tylnych to najlepszy dowód, że mamy do czynienia z urządzeniem profesjonalnym. Wytrzymała, hydrostatyczna przekładnia bezstopniowa zwiększa wygodę długotrwałej pracy operatora. Wychylenie dźwigni sterowania w przód lub w tył pozwala na wybór kierunku jazdy oraz ustalenie prędkości poruszania się.


Agregat koszący:
Deck tnący o szerokości 122 cm gwarantuje szybką i wydajną pielęgnację trawników. Duży zakres regulacji wysokości umożliwia dostosowanie długości źdźbła trawy do indywidualnych wymagań. Łatwość zmiany wysokości zapewnia wygodne pokrętło przy siedzisku. System udrażniania zatorów obsługiwana z fotela operatora pozwala zapewnić nieprzerwaną pracę maszyny nawet przy koszeniu mokrej i wysokiej trawy.


W cenę maszyny wliczony jest pełen przegląd (wymiana wszystkich filtrów i płynów).

Traktorek jest sprawdzony, przygotowany do pracy.

Przed zakupem istnieje możliwość przetestowania każdej z naszych maszyn.

Podczas dokonywania zakupu nasi specjaliści służą pomocą przy wyborze maszyny, która najlepiej wpasuje się w preferencje i oczekiwania klienta.

Na każdą ze sprzedawanych maszyn udzielamy gwarancji.

Możliwość wystawienia faktury VAT.

Dysponujemy własnym transportem traktorków na terenie Polski i Europy, dzięki czemu przy dostawie istnieje możliwość sprawdzenia zakupionej maszyny.

Nasz kierowca udzieli państwu ponadto dokładnego instruktażu maszyny.

Posiadamy także rozbudowany serwis z wykwalifikowaną kadrą pracowników. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla naszych klientów.

W swojej ofercie posiadamy również wszelkiego rodzaju części, płyny, materiały eksploatacyjne i wiele innych. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór maszyn o podobnych parametrach (jeśli nie został jeszcze wystawiony taki, który mógłby spełnić Państwa potrzeby prosimy o kontakt, a dobierzemy odpowiedni sprzęt i prześlemy indywidualną ofertę).


Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu:
602 696 810    lub    506 714 426 

Profesjonalna kosiarka KUBOTA GZD21HD, górny wysyp,diesel Radomsko - image 1Profesjonalna kosiarka KUBOTA GZD21HD, górny wysyp,diesel Radomsko - image 1Profesjonalna kosiarka KUBOTA GZD21HD, górny wysyp,diesel Radomsko - image 1Profesjonalna kosiarka KUBOTA GZD21HD, górny wysyp,diesel Radomsko - image 1Profesjonalna kosiarka KUBOTA GZD21HD, górny wysyp,diesel Radomsko - image 1Profesjonalna kosiarka KUBOTA GZD21HD, górny wysyp,diesel Radomsko - image 1