• Kategorie
  • Szukaj
  • AKUMULATOROWE

Combi 340e to akumulatorowa kosiarka, która cechuje się lekkością oraz prostą konstrukcją, ale także solidnym i mocnym wykonaniem. Doskonale nadaje się do koszenia trawników o mniejszych powierzchniach. Dzięki zasilaniu na akumualtor kosiarka jest bardzo cicha.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność 2 szt.
Waga 14 kg.
1778.00
SLM 540 AE to akumulatorowa kosiarka, która cechuje się lekkością oraz prostą konstrukcją, ale także solidnym i mocnym wykonaniem. Doskonale nadaje się do koszenia trawników o mniejszych powierzchniach. Dzięki zasilaniu na akumualtor kosiarka jest bardzo cicha.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność 2 szt.
Waga 18.8 kg.
1778.00
Lekka i wydajna kosiarka akumulatorowa z wytrzymałą obudową kompozytową zaprojektowaną z myślą o doskonałej wydajności mulczowania. Ta intuicyjna kosiarka pchana ma ergonomiczny uchwyt i jest łatwa w obsłudze dzięki niewielkiemu ciężarowi i zwartej konstrukcji. Szerokość pracy to 46 cm.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1849.00
Husqvarna LB 442i to solidna, akumulatorowa kosiarka z mulczującym urządzeniem tnącym o szerkości 42 cm. Przeznaczona dla użytkowników potrzebujących niezawodnej i cichej kosiarki o niskich kosztach eksploatacji i łatwej konserwacji. Niezwykle łatwa w uruchomieniu i obsłudze.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
2899.00
Husqvarna LB 448i to solidna, akumulatorowa kosiarka akumulatorowa z mulczującym urządzeniem tnącym o szerkości 48 cm do użytku półprofesjonalnego. Przeznaczona dla użytkowników potrzebujących niezawodnej i cichej kosiarki o niskich kosztach eksploatacji i łatwej konserwacji.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
4099.00
LC 137i to intuicyjna i łatwa w obsłudze kosiarka akumulatorowa, idealna do koszenia małych trawników lub do przycinania skomplikowanych powierzchni. Ta mała i lekka kosiarka umożliwia szybkie i ciche koszenie ogrodu na jednym ładowaniu akumulatora. Szerokość pracy to 37,5 cm.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1499.00
Doskonała dla właścicieli ogródków przydomowych lub podkaszania skomplikowanych obszarów. Łatwa w manewrowaniu dzieki lekkiej i kompaktowej konstrukcji, a ergonomiczny uchwyt ułatwia sterowanie nawet wokół niewielkich obszarów. Szerokość koszenia to 41 cm.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
2199.00
Kosiarka z napędem własnym i regulacją prędkości, do użytku przydomowego. Napęd akumulatorowy pozwala zapomnieć o benzynie czy lince rozrusznika. Duża łatwość manewrowania dzięki kompaktowej konstrukcji urządzenia tnącego. Szerokość robocza wynosi 41 cm.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
2299.00
Kosiarka akumulatorowa do średnich trawników o zwiększonej szerokości cięcia zapewnia bezproblemowe koszenie i minimalną konserwację. Lekka kompozytowa obudowa ułatwia manewrowanie, a intuicyjna klawiatura zawiera wszystkie elementy sterujące, aby ułatwić obsługę.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
2569.00
Kosiarka akumulatorowa o zwiększonej szerokości koszenia i dwóch gniazdach na akumulatory. Cicha, wydajna praca bez emisji spalin. Ergonomiczna konstrukcja zawiera intuicyjną klawiaturę, prostą regulację wysokości, funkcję Powe Boost i wiele innych. Szerokość pracy wynosi 47 cm.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny