• Kategorie
  • Szukaj
  • AKUMULATOROWE

Collector 132 AE to napędzana akumulatorowo kosiarka, która idealnie sprawdzi się do prac na powierzchniach do ok. 150m2. Urządzenie jest niezwykle lekkie, przez co manewrowanie nim jest niezwykle proste. Wyposażona została w innowacyjne rozwiązania wpływające na wygodę pracy.
Czas wysyłki 24h
Dostępność 4 szt.
Waga 8.8 kg.
892.00 -9% 815.00
SLM 540 AE to akumulatorowa kosiarka, która cechuje się lekkością oraz prostą konstrukcją, ale także solidnym i mocnym wykonaniem. Doskonale nadaje się do koszenia trawników o mniejszych powierzchniach. Dzięki zasilaniu na akumualtor kosiarka jest bardzo cicha.
Czas wysyłki 24h
Dostępność 2 szt.
Waga 18.8 kg.
1727.00
Kosiarka akumulatorowa AL-KO 34,8 Li jest to podstawowy model kosiarek akumulatorowych AL-KO, która może być niezawodnym urządzeniem w Twoim ogrodzie. Największym jej atutem jest bardzo niska waga oraz zwrotność.
Czas wysyłki 24h
Dostępność 5 szt.
Waga 12 kg.
1049.00
Lekka i wydajna kosiarka akumulatorowa z wytrzymałą obudową kompozytową zaprojektowaną z myślą o doskonałej wydajności mulczowania. Ta intuicyjna kosiarka pchana ma ergonomiczny uchwyt i jest łatwa w obsłudze dzięki niewielkiemu ciężarowi i zwartej konstrukcji. Szerokość pracy to 46 cm.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1749.00
Husqvarna LB 442i to solidna, akumulatorowa kosiarka z mulczującym urządzeniem tnącym o szerkości 42 cm. Przeznaczona dla użytkowników potrzebujących niezawodnej i cichej kosiarki o niskich kosztach eksploatacji i łatwej konserwacji. Niezwykle łatwa w uruchomieniu i obsłudze.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
2699.00
Husqvarna LB 448i to solidna, akumulatorowa kosiarka akumulatorowa z mulczującym urządzeniem tnącym o szerkości 48 cm do użytku półprofesjonalnego. Przeznaczona dla użytkowników potrzebujących niezawodnej i cichej kosiarki o niskich kosztach eksploatacji i łatwej konserwacji.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
3799.00
LC 137i to intuicyjna i łatwa w obsłudze kosiarka akumulatorowa, idealna do koszenia małych trawników lub do przycinania skomplikowanych powierzchni. Ta mała i lekka kosiarka umożliwia szybkie i ciche koszenie ogrodu na jednym ładowaniu akumulatora. Szerokość pracy to 37,5 cm.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1399.00
Doskonała dla właścicieli ogródków przydomowych lub podkaszania skomplikowanych obszarów. Łatwa w manewrowaniu dzieki lekkiej i kompaktowej konstrukcji, a ergonomiczny uchwyt ułatwia sterowanie nawet wokół niewielkich obszarów. Szerokość koszenia to 41 cm.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1999.00
Kosiarka z napędem własnym i regulacją prędkości, do użytku przydomowego. Napęd akumulatorowy pozwala zapomnieć o benzynie czy lince rozrusznika. Duża łatwość manewrowania dzięki kompaktowej konstrukcji urządzenia tnącego. Szerokość robocza wynosi 41 cm.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
2299.00
Kosiarka akumulatorowa do średnich trawników o zwiększonej szerokości cięcia zapewnia bezproblemowe koszenie i minimalną konserwację. Lekka kompozytowa obudowa ułatwia manewrowanie, a intuicyjna klawiatura zawiera wszystkie elementy sterujące, aby ułatwić obsługę.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
2569.00
Kosiarka akumulatorowa o zwiększonej szerokości koszenia i dwóch gniazdach na akumulatory. Cicha, wydajna praca bez emisji spalin. Ergonomiczna konstrukcja zawiera intuicyjną klawiaturę, prostą regulację wysokości, funkcję Powe Boost i wiele innych. Szerokość pracy wynosi 47 cm.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
3099.00
Kosiarka akumulatorowa o zwiększonej szerokości cięcia (53 cm) i dwóch gniazdach na akumulatory, kompatybilna ze wszystkimi akumulatorami Husqvarna dla zwiększenia wygody, opłacalności i czasu pracy. Cicha, wydajna praca bez emisji spalin. Wyposażona w funkcję Power Boost.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
3299.00
Wytrzymała akumulatorowa kosiarka z szerokim układem tnącym, aluminiowymi obręczami i napędem na tylne koła. Wytrzymały aluminiowy układ tnący wykonany z wysokiej jakości komponentów i wydajny napęd sprawia, że LC 551iV jest solidnym i niezawodnym partnerem przez długi czas.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
6199.00
Collector 136 AE posiada mocną i solidną konstrukcję, a zarazem jest lekka i kompaktowa. Ten model kosiarki akumulatorowej robi wrażenie, jeśli chodzi o wydajność, trwałość i łatwość obsługi. Wyposażona została w hybrydowy kosz o pojemności 35 l, a jej szerokość koszenia wynosi 34 cm.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1236.00
Kosz o pojemności 40 l, szerokość koszenia 38 cm, prosta 6-stopniowa regulacja wysokości koszenia, napędzana przez akumulator litowo-jonowy nie wytwarzający spalin oraz zanieczyszczeń to tylko niektóre cechy charakterystyczne dla Collector 140 AE. Posiada ponadto bardzo nowoczsny design.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1580.00
Dzięki zasilaniu akumulatorowemu Collector 543 AE jest cicha w użytkowaniu oraz niezwykle wydajna. Dźwignia pozwala wybrać jedną z sześciu różnych wysokości koszenia - a duża szerokość koszenia 41 cm zapewnia szybką i wydajną pracę w ogrodzie. Posiada także 60-litrowy hybrydowy kosz na trawę.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
2168.00 -8% 1989.00
548 S AE to potężna samojezdna kosiarka, napędzana dwoma akumulatorami 4Ah, która zapewnia koszenie do 550 m2 na jednym ładowaniu. Szerokość koszenia wynosi 46 cm, natomiast pojemność kosza na trawę to 60 litrów. Urządzenie jest ciche w użytkowaniu oraz nie emituje szkodliwych spalin.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
3122.00 -7% 2906.00
Combi 743 Q AE to kosiarka akumulatorowa o szerokości koszenia 41 cm wyposażona w 60-litrowy kosz na trawę ze wskaźnikiem poziomu napełnienia. Urządzenie wykonane zostało z bardzo trwałego materiału, przez co jest solidna i trwała. Jej atutami są także innowacyjność i niezawodność.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
2650.00 -10% 2385.00