• Kategorie
  • Szukaj
  • ELEKTRYCZNE

Podcinarka STIGA SGT 350 to lekka i ergonomiczna maszyna do zastosowań w przydomowym ogrodzie, napędzana silnikiem elektrycznym o mocy 350 W. Ma jeden regulowany uchwyt i jest wyposażona w głowicę dwużyłkową Tap&Go. Szerokość robocza modelu SGT 350 to 24 cm
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 12 szt.
Waga 2 kg.
181.00
SGT 600 jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy szukają lekkiego i łatwego w obsłudze narzędzia do pielęgnacji ogrodu. Jest wyposażona w prosty do regulacji aluminiowy wał teleskopowy, obrotową głowicę koszącą i wydajny silnik elektryczny o mocy 600 W. Szerokość robocza to 30 cm.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 2.8 kg.
335.00
Silnik o mocy 1000 W poradzi sobie doskonale nawet z bardziej gęstą trawą. Dzięki szerokości koszenia 37 cm oraz miekkiemu i regulowanemu uchwytowi praca z SGT 1000 J przestaje być obowiązkiem. Skoszenie trawy ułatwią szelki, które sprawią, że urządzeniem łatwiej się manewruje.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Podkaszarka elektryczna BC 1200 E, to najmocniejsze i najbardziej zaawansowane urządzenie elektryczne firmy AL-KO. Nadaje się ona do użytkowania w każdym terenie, dzięki wyposażeniu w dwa narzędzia tnące - metalowy nóż oraz podwójną nylonową żyłkę.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Precyzja podkaszania w każdej pozycji. Zastosowany w podkaszarce pałąk chroni rośliny i koło, dzięki czemu podkaszanie staje się precyzyjne, wygodne oraz bezpieczne.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Precyzja podkaszania w każdej pozycji, teleskopowa, aluminiowa rura prowadząca z regulowanym uchwytem, głowica z regulacją kąta nachylenia, zasilanie 230V, lekkość to elementy, które w pełni definiują kompletność podkaszarki elektrycznej GTE 550 Premium.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny