• Kategorie
  • Szukaj
  • KULTYWATORY

Kultywator zawieszany z wałem strunowym o maksymalnej szerokości roboczej 120 cm. Urządzenie wyposażone zostało w specjalne zęby sprężynowe, które służą do spulchniania, kruszenia i mieszania powierzchniowej warstwy gleby na głębokość do 15 cm. Urządzenie jest wielozadaniowe.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Kultywator zawieszany z wałem strunowym o maksymalnej szerokości roboczej 150 cm. Urządzenie wyposażone zostało w specjalne zęby sprężynowe, które służą do spulchniania, kruszenia i mieszania powierzchniowej warstwy gleby na głębokość do 15 cm. Urządzenie jest wielozadaniowe.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Kultywator zawieszany z wałem strunowym o maksymalnej szerokości roboczej 180 cm. Urządzenie wyposażone zostało w specjalne zęby sprężynowe, które służą do spulchniania, kruszenia i mieszania powierzchniowej warstwy gleby na głębokość do 15 cm. Urządzenie jest wielozadaniowe.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Kultywator zawieszony o szerokości roboczej 125 cm, wyposażony w duże, sprężynowe zęby, dzięki którym możliwe jest spulchnianie, kruszenie i mieszanie powierzchniowej warstwy gleby. Daje także możliwość jego wykorzystania w celu wyciągania chwastów rozłogowych i kultywatorowania ściernisk.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny