• Kategorie
  • Szukaj
  • LISTWOWE - WZMOCNIONE

Prezentowany osprzęt to kosiarka listwowa o długości ści roboczej 130 cm, która została stworzona jako moduł wymienny do kosiarki bijakowej na długim ramieniu. Urządzenie doskonale sprawdza się do ścinania żywopłotów oraz innych prac, wymagjących wysokiego osprzętu. Osprzęt wzmocniony.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Prezentowany osprzęt to kosiarka listwowa o długości ści roboczej 160 cm, która została stworzona jako moduł wymienny do kosiarki bijakowej na długim ramieniu. Urządzenie doskonale sprawdza się do ścinania żywopłotów oraz innych prac, wymagjących wysokiego osprzętu. Osprzęt wzmocniony.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Prezentowany osprzęt to kosiarka listwowa o długości ści roboczej 175 cm, która została stworzona jako moduł wymienny do kosiarki bijakowej na długim ramieniu. Urządzenie doskonale sprawdza się do ścinania żywopłotów oraz innych prac, wymagjących wysokiego osprzętu. Osprzęt wzmocniony.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Prezentowany osprzęt to kosiarka listwowa o długości ści roboczej 190 cm, która została stworzona jako moduł wymienny do kosiarki bijakowej na długim ramieniu. Urządzenie doskonale sprawdza się do ścinania żywopłotów oraz innych prac, wymagjących wysokiego osprzętu. Osprzęt wzmocniony.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
  • Polecamy