• Kategorie
  • Szukaj
  • LISTWOWE - WZMOCNIONE

Prezentowany osprzęt to kosiarka listwowa o długości ści roboczej 160 cm, która została stworzona jako moduł wymienny do kosiarki bijakowej na długim ramieniu. Urządzenie doskonale sprawdza się do ścinania żywopłotów oraz innych prac, wymagjących wysokiego osprzętu. Osprzęt wzmocniony.
Czas wysyłki 4 dni
Dostępność Mało
Waga 50 kg.
3199.00
szt. Do przechowalni
Prezentowany osprzęt to kosiarka listwowa o długości ści roboczej 175 cm, która została stworzona jako moduł wymienny do kosiarki bijakowej na długim ramieniu. Urządzenie doskonale sprawdza się do ścinania żywopłotów oraz innych prac, wymagjących wysokiego osprzętu. Osprzęt wzmocniony.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność Mało
Waga 52 kg.
3499.00
szt. Do przechowalni
Prezentowany osprzęt to kosiarka listwowa o długości ści roboczej 190 cm, która została stworzona jako moduł wymienny do kosiarki bijakowej na długim ramieniu. Urządzenie doskonale sprawdza się do ścinania żywopłotów oraz innych prac, wymagjących wysokiego osprzętu. Osprzęt wzmocniony.
Czas wysyłki 4 dni
Dostępność Mało
Waga 54 kg.
3699.00
szt. Do przechowalni
Prezentowany osprzęt to kosiarka listwowa o długości ści roboczej 130 cm, która została stworzona jako moduł wymienny do kosiarki bijakowej na długim ramieniu. Urządzenie doskonale sprawdza się do ścinania żywopłotów oraz innych prac, wymagjących wysokiego osprzętu. Osprzęt wzmocniony.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny