• Kategorie
  • Szukaj
  • ZEROWY PROMIEŃ SKRĘTU

Park 300 M ma kompaktową budowę, a przegubowy układ kierowniczy ułatwia dotarcie do narożników i trudno dostępnych miejsc w ogrodzie oraz omijanie przeszkód. System elektromagnetycznego załączania sprzęgła można łatwo obsługiwać za pomocą przycisku. Szerokość koszenia to 85 cm.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność Mało
Waga 175 kg.
12202.00
szt. Do przechowalni
Przegubowe wspomaganie kierownicy i konstrukcja podwozia kosiarki 50:50, zapewniają łatwe sterowanie i pomagają unikać przeszkód. Agregat tnący montowany z przodu zapewnia niezakłóconą widoczność z przodu, łatwy dostęp i doskonałe cięcie wzdłuż krawędzi.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność Mało
Waga 206 kg.
21605.00
szt. Do przechowalni
Silnik Honda GCV530 o pojemności 530 cm3, napęd na wszystkie koła oraz skrzynia biegów Tuff Torq w układzie transaxle poradzą sobie z każdym terenem i pochyłością. Szerokości cięcia od 95 cm do 125 cm zapewniają skoszenie dużego terenu za każdym przejazdem. Wyposażona w mechanizm Quick Flip.
Czas wysyłki 24 godziny
Dostępność Mało
Waga 201 kg.
30051.00
szt. Do przechowalni
Park 300 ma kompaktową budowę, a specjalny przegubowy układ kierowniczy ułatwia dotarcie do narożników i trudno dostępnych miejsc w ogrodzie oraz koszenie trawy wokół przeszkód.Do maszyny Park 300 można podłączyć agregat koszący (do nabycia osobno) 95 cm z technologią QuickFlip.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Traktorem można łatwo manewrować i omijać przeszkody, dzięki przegubowemu układowi wspomagania kierownicy 50:50 oraz dzięki innowacyjnej konstrukcji podwozia. Ze względu na dużą szerokość koszenia (od 95 cm do 125 cm) jest w stanie szybko uporać się z dużym obszarem trawnika.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Przekładnia Tuff Torq z napędem na wszystkie koła, przegubowe wspomaganie kierownicy 50:50 oraz innowacyjna konstrukcja podwozia, zapewniają bezproblemową jazdę przy omijaniu przeszkód. Montowany agregat koszący z przodu traktora zapewnia zakres koszenia, od 95 cm do 125 cm.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Cechą wyróżniającą Park Pro 740 IOX na tle traktorów ogrodowych jest przegubowy układ kierowniczy 50:50 i agregat tnący umiejscowiony z przodu. Dzięki napędowi na 4 koła bez problemu pokonasz zbocza, nierówne podłoże i błotniste obszary. Urządzenie jest idealne to pracy w każdych warunkach.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Park Pro 900 WX cechuje się niezwykłą zwrotnością, wytrzymałością oraz niezawodnością. Hydrostatyczna skrzynia biegów zapewnia płynną regulację prędkości jazdy, a elektryczna regulacja wysokości koszenia wpływa na wygodę użytkowania. Ponadto posiada wiele przydatnych elementów.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
  • Polecamy