• Kategorie
  • Dane techniczne
  • ODŚNIEŻARKI SPALINOWE

Pewne działanie, doskonale wyprofilowane opony z grubym bieżnikiem, duże koła zapewniające dobrą trakcję i manewrowość to tylko niektóre zalety odśnieżarki SnowLine 620E II. Dzięki dużym szerokościom odgarniania, w krótkim czasie można zgarnąć duże ilości śniegu.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 szt.
Waga 83 kg.
3799.00
Odśnieżarka AL-KO Snow Line 560 II posiada 56 cm szerokości roboczej , dzięki czemu idealnie nadaje się odśnieżania wąskich przejść. Duże koła z grubym bieżnikiem zapewniają dobrą trakcję, przyczepność i manewrowość nawet w najtrudniejszych warunkach.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
Waga 65 kg.
2999.00
Podgrzewane rączki oraz wbudowany reflektor zapewniają wysoki komfort pracy, a to zaledwie namiastka możliwości 1581 PRO. Regulacja kierunku oraz odległości wyrzutu śniegu odbywa się w sposób elektryczny, natomiast dostosowanie prędkości jazdy odbywa się za pomocą jednej dźwigni.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Model ten przeznaczony jest dla najbardziej wymagających użytkowników. Profesjonalna konstrukcja zapewnia wysoki komfort pracy na ogromnych połaciach terenu. Podgrzewane rączki kierownicy zapewniają wysoki komfort pracy, a przemyślana budowa umożliwia przyjemną obsługę.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
ST 6276 PB wyróżnia się wydajnością i zdolnością do usuwania śniegu z dużych powierzchni. Wyposażone w wysokiej jakości pasy, elektryczną regulację rynny i deflektora, podgrzewane uchwyty, reflektory LED i elektryczny rozrusznik sprawia, że praca z urządzeniem jest proste i przyjemne.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Snow Power jest w stanie poradzić sobie ze śniegiem o wysokości nawet 61 cm. Komfort pracy zapewniony jest przez elektryczny panel, na którym wyregulujemy między innymi kierunek oraz odległość wyrzutu śniegu. Odśnieżarka wyposażona została w podgrzewane rączki oraz reflektory.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Snow Flake to idealne rozwiązanie dla osób posiadających większe powierzchnie. Dzięki elektrycznemu rozrusznikowi, dużej szerokości roboczej wynoszącej 74 cm, profesjonalnym oponom, czy też wydajnym przednim światłom maszyna sprosta każdym oczekiwaniom.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Odśnieżarka gąsienicowa ST 5266 PB TRAC to urządzenie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki światłom LED, odśnieżarka bez problemu sprawdzi się podczas pracy po zmroku, a podgrzewane rączki dadzą operatorowi wygodę i łatwą kontrolę nad urządzeniem.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Snow Blizzard to duża odśnieżarka, przystosowana do długiej pracy w trudnych warunkach pogodowych. Silnik o pojemności 249 cm³ został wyposażony w elektryczny rozrusznik, przydatny szczególnie podczas dużych mrozów. Maszyna ta pozwala na rozrzut śniegu aż na dziesięć metrów.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
ST 5266 PB jest niezawodną i efektywną odśnieżarką z silnikiem Briggs & Stratton o pojemności 250 cm3. Upora się praktycznie z każdym rodzajem śniegu i wyrzuci go na odległość do 12 metrów. Technologia Easy-Turn sprawia, że odśnieżarka cechuje się wyjątkową zwrotnością.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Odśnieżarka spalinowa ST 5262 PB cechuje się niezawodnością i solidnością. Napędzana silnikiem Briggs & Stratton o pojemności 208 cm3 poradzi sobie z każdym rodzajem śniegu. Reflektory LED, podgrzewany uchwyt oraz elektryczny rozrusznik oznaczają, że urzadzenie sprosta każdemu zadaniu.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Snow Fox to średnich rozmiarów odśnieżarka, która bezproblemowo poradzi sobie ze śniegiem o wysokości 51 centymetrów, odśnieżając jednocześnie pasmo o szerokości 61 centymetrów. Zamontowane płozy pozwalają na komfortowe poruszanie się po mocno zaśnieżonym terenie.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny